A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40%

1373 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Chuť A.H. Riise XO Reserve Rum je zcela výjimečná s jeho sytě ovocnou a bohatou příchutí, která obsahuje stopy pomeranče, manga, papay a vanilky. Má sametově jemný a lahodně sladký přetrvávající závěr. Výroba tohoto prvotřídního rumu je přísně limitovaná. Každý sud je pečlivě vybrán zkušeným „Master blenderem“ a individuálně naplněn jako tzv. „Single Barrel“. Každá láhev A.H. Riise XO reserve Rum je také označena svým vlastním číslem láhve a sudu a také datem stáčení.
Více o značce:
Albert Heinrich Riise byl mladý dánský lékárník, který odešel v roce 1838 do tehdejší Dánské Západní Indie. Na ostrově Saint Thomas si za vypůjčených 11 000 dolarů koupil lékárnu a začal se věnovat výrobě medicínských rumů a bitters. Velmi záhy se stal dodavatelem Dánského Královského Námořnictva a jeho Royal Danish Navy Rum se stal součástí denního přídělu každého dánského námořníka.  Z Alberta se stal bohatý a vážený muž a umožnilo mu to přenést část svých aktivit zpět do rodného Dánska, kde značka A.H. Riise sídlí dodnes. Výjimečnost rumů A.H. Riise spočívá především v mistrném staření a blendingu. Značka produkuje výrazně sladké rumy s plným, až nektarovým charakterem.

Recenze a hodnocení A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40%

A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% od A.H.Riise

⭐️ Lze považovat A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% od A.H.Riise?
A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% se obvykle prodává za průměrnou cenu 1373 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40%
A.H. RIISE XO RESERVE RUM 0,7l 40%

1373 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart