AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46%

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

AnCnoc vydala svou druhou dávku kouřové single malt whisky Peatheart Batch 2.
An Cnoc Peatheart Batch 2 má světle-zlatou barvu a velmi lákavé aroma. Podhodnocený rašelinový kouř je vyvážený zralým ananasem, hruškami a tmavým, bohatým tónem pečených karamelových jablek. Jemná vanilka a jiskry čerstvé citronové kůry dodávají kompozici lehkost a eleganci. Její chuť je strukturovaná a plná, s bohatým kouřem v rovnováze se šťavnatými gumovými medvídky a lehkou, šumivou sladkostí cukrové vaty. Podtóny stodoly na seno a máslového karamelu mu dávají lahodnou váhu. Povrch dlouhý a rostoucí, zřetelně kořeněný a sladký s hřejivým, kouřovým finále.
Proč Peatheart = „Rašelinové srdce“  a více o značce:
V celé skotské pahorkatině, nejrozsáhleji na severu a západě, najdete srdce rašelinišť. Odlehlé a izolované, přesto bohaté na ikonickou divokou zvěř, vládne toto prostředí krajině a poskytuje cenné palivo pro proces výroby whisky.
Knockdhu Distillery, založená v roce 1894, je jednou z nejkouzelnějších ve Skotské vysočině. Lihovar, ohraničený množstvím přírodních zdrojů, které se báječně hodí k výrobě whisky, leží ve stínu nedalekého Knock Hill – domova pramenů čisté, průzračné vody – a leží na prahu oblasti bohaté na ječmen a rašelinu.
Přírodní zdroj, rašelina, byla historicky považována za palivo k vypalování destilátu a sušení ječmene pro destilaci whisky. Tradičně se řeže ručně pomocí několika tradičních řezných nástrojů.
Rašelinnost lze kontrolovat množstvím spálené rašeliny a vlhkostí ječmene. Rašelinový kouř produkuje chemikálie zvané fenoly a právě podle obsahu fenolu lze měřit „rašelinnost“ whisky.

Recenze a hodnocení AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46%

AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% od An Cnoc

⭐️ Lze považovat AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% od An Cnoc?
AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% se obvykle prodává za průměrnou cenu 2482 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

AN CNOC PEATHEART BATCH 2  0,7l 46%
AN CNOC PEATHEART BATCH 2 0,7l 46%

2482 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart