Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l

900 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Nezávislá společnost Isle of Arran Distillers se zasloužila o obnovení tradiční výroby whisky na stejnojmenném skotském ostrově. Palírna v městě Lochranza byla otevřena v roce 1995. Jedinečné mikroklima malého ostrova, jemuž se přezdívá Skotsko v miniatuře, mimořádně kvalitní voda filtrovaná šesti horskými vodopády, pečlivá výroba podle tradičních postupů, bez přidání barviv či použití filtrace zastudena. Díky tomu v palírně Arran vznikají mimořádně kvalitní whisky, které si mezi odborníky brzy získaly velký respekt. Na západním pobřeží ostrova Arran leží větrem bičované rašeliniště pojmenované Machrie Moor se záhadnými menhiry z doby bronzové, se kterými se pojí dávné příběhy. V jednom z těchto kamenných kruhů se nachází kámen s vyřezanou dírou, ke kterému legendární válečník Fingal údajně přivazoval svého oblíbeného psa Brana. Tato rašelinná edice Arranu perfektně zachycuje drsnou krásu této krajiny a legendy Machrie Moor. Whisky je nakouřená na 20 ppm, zraje 6-7 let v sudech…

Recenze a hodnocení Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l

Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l od Arran představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l je bezpochyby perla v portfoliu Arran.

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l od Arran

⭐️ Lze považovat Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l od Arran?
Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 900 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l
Arran Machrie Moor 46,0% 0,7 l

900 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart