Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev)

1994 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Palírna postavil Peter Mackenzie v roce 1826. Leží na úpatí kopce Ben Rinnes. Tři roky po založení lihovar zničila povodeň. O několik let později ho přestavěl John Innes. Byla přejmenována na Lyne of Ruthrie. Později lihovar zkrachoval a byl prodán Williamu Smithovi, který ho pojmenoval zpět na Benrinnes. V roce 1896 byla palírna opět zničena, tentokrát vyhořela. V 50. letech 20. století jej přestavěla a zrenovovala společnost John Dewar & Sons, která ukončila farmaření v Benrinnes a zavřela sladovny. V roce 2007 byl proces trojité destilace zastaven a všechny malé destilační přístroje byly použity jako destilační přístroje pro lihoviny. V lihovaru Benrinnes se uskutečnilo jen jedno oficiální plnění do lahví. Oficiální plnění do lahví je 15letá edice Flora a fauna. Jednoznačně jde o lehčí Speyside whisky – voda na výrobu pochází z Rowan Tree Burn, Scurran Burn a Benrinnes Spring. Dnes je palírna ve vlastnictví společnosti Diageo a většina whisky destilované v Benrinnes jde do různých whisky směsí – používají se v Johnnie Walker a J&B Blended Whiskys.

Benrinnes 15YO
Barva připomíná světlý mahagon. Ve vůni cítit lehký kouř a silné květiny. Chuť je plná, nasládlá s velmi hladkým pocitem v ústech. Na závěr jemná suchost a kouř který zanechává skvělou dochuť.

Recenze a hodnocení Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev)

Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) od Benrinnes Distillery

⭐️ Lze považovat Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) od Benrinnes Distillery?
Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) se obvykle prodává za průměrnou cenu 1994,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev)
Benrinnes 15YO 43% 0,7L (holá láhev)

1994 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart