Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton)

3727 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

 
Příběh Single Barrel Bourbon začal ve společnosti Blanton ‘s v roce 1984. Master Distiller Elmer T. Lee, který se blížil k důchodu, dostal za úkol vytvořit bourbon mimořádně vysoké kvality. Při důkladném zvážení si vzpomněl na předchozí dny své kariéry na konci 40. let, kdy pracoval u plukovníka Alberta B. Blanton. Plukovník Blanton byl prezidentem lihovaru do roku 1952. Pan Lee si pamatoval, že když bude plukovník Blanton bavit hodnostářů a dalších důležitých hosty, vybere z centrálního skladu H “medové sudy” a nechá tento bourbon lahvemi po jednom sudu. . Na počest staré tradice plukovníka Blanton se Elmer T. Lee rozhodl pojmenovat nový bourbon “Blanton ‘s Single Barrel”.
Elmer T. Lee představil světu Blanton ‘s Single Barrel Bourbon rok před odchodem do důchodu. Přitom způsobil revoluci v tomto oboru vytvořením kategorie “prémiového” bourbonu s prvním Bourbonům na světě “single barrel”.
Tato myšlenka byla v té době trochu radikální, protože zpochybňovala identitu toho, co většina lidí považovala za bourbon. Dnes již většina lihovarů nabízí single nebo blended, ale společnost Blanton ‘s byla první.
Kůň a žokej na vrchu zátky láhve jsou dnes uznávanou ochrannou známkou společnosti Blanton ‘s Single Barrel Bourbon. Bohaté dědictví a tradice koní v Kentucky souběžně s Bourbonům. Toto je náš způsob, jak vzdát hold tomuto dědictví v Kentucky. Od roku 1999 se vyrobila sběratelská sada osmi různých zátek. Sada obsahuje koně a žokeje v různých krocích a pózách, které se podobají etapám dostihových závodů, od začátku do konce. Každá zátka je označena jedním písmenem, které hláskuje Blantonove slova po dokončení setu. Poslední stoper označený písmenem “S” vždy dokončí závody vítězně!

Blanton ‘s Original Single Barrel,
který je převzat z částí slavného skladu H, byl kdysi určený pro velvyslance, hodnostáře a rodinu a přátele plukovníka Blantona. Dnes má každý přístup k prvnímu single barrel bourbonu na světě. Chuťový profil je sladký, s tóny citrusů a dubu.
Na “nose” je krémový a vanilkový, drážděn karamelem a máslem, to vše podtrhují známé koření na pečení, jako je hřebíček, muškátový oříšek nebo skořice.
Blanton ‘s Original nastavil standard pro single barrel Burbon v roce 1984.
Nejlépe se podává čistý nebo na ledě.
Plněno na 46,5% alkoholu v objemových procentech.

Recenze a hodnocení Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton)

Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) od Blanton´s Distilling Company

⭐️ Lze považovat Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) od Blanton´s Distilling Company?
Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) se obvykle prodává za průměrnou cenu 3727,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton)
Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (karton)

3727 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart