Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l

1190 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Boukman reprezentuje touhu po svobodě, jež se odráží i v názvu rumu. Odkazuje k osobnosti Duttyho Boukmana, jednoho z prvních vůdců povstalců na Haiti. Jejich revolta vedla až k porážce francouzských vojsk a země se stala po USA teprve druhým nezávislým státem v Americe. Boukman se hrdě hlásí k bohaté rumové tradici na Haiti, kde dnes funguje přes 500 řemeslných palíren. Ty produkují čtyři typy rumů, přičemž Boukman spadá do kategorie clairin trempè. Jedná se o řemeslný kořeněný rum, v němž se infuzují přísady jako hořké byliny, kůry léčivých stromů, ovocné kůry, ovoce či koření. Při výrobě rumu Boukman se přidává sedm různých botanicals, konkrétně místní dřeviny, kůra hořkého pomeranče (odrůda citrus bigaradia), nové koření, hřebíček, vanilka, přírodní extrakt hořkého mandlového oleje a cejlonská skořice. Výroba probíhá ve spolupráci se třemi haitskými rodinami, které se jí věnují už po pět generací. Boukman se řadí mezi rumy agricole, základní surovinou je tedy čerstvá šťáva z…

Recenze a hodnocení Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l

Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l od Boukman představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l je bezpochyby perla v portfoliu Boukman.

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l od Boukman

⭐️ Lze považovat Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l od Boukman?
Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 1190 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l
Boukman Botanical Rhum 45,0% 0,7 l

1190 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart