Bumbu Original 0,7l 40% Tuba

949 

Země

Obsah alkoholu

Objem

SKU: 19950 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Tradiční barbadoský rum v sobě unikátním způsobem spojuje dlouholetou tradici, kvalitní suroviny, specifické výrobní postupy a poctivou práci. V jedné sklence můžete ochutnat vyhlášenou cukrovou třtinu z celé karibské oblasti a Jižní Ameriky, přírodní karibské ingredience a koření, kvalitní přírodní barbadoskou vodu a kvasnice, jejichž přesné složení je přísně střeženým lihovarnickým tajemstvím. Všechny složky jsou pečlivě destilované v malých dávkách, ručně smíchané a navíc bez umělých barviv a příchutí. Ze stylové a bohatě zdobené láhve si můžete vychutnat rum buď samotný, na ledu, nebo jako součást mnoha lahodných koktejlů. Stačí jen sundat korkovou zátku a hned můžete na vlně jedinečné chuti pomyslně cestovat celým Karibikem.

Vychutnejte si rum z prosluněného Karibiku

Společnost Bumbu Rum Company sídlí na Barbadosu, kde první rum spatřil světlo světa před téměř 400 lety. Výroba rumu zde díky tomu má opravdovou tradici. Kvalitní cukrová třtina s obsahem cenných minerálů z celé karibské oblasti a Jižní Ameriky a léty vyladěné výrobní postupy garantují vyvážený a mimořádně lahodný rum.
Vychutnejte si rum z prosluněného Karibiku

Objevte originální recepturu starou několik staletí

Původní recepturu vytvořili indičtí námořníci v 16. a 17. století. Do svého rumu přidali karibské ingredience a další složky. Teď si i vy můžete při použití stejných přírodních přísad a koření vychutnat tento autentický zážitek. Vše je poctivě destilováno v malých dávkách, ručně smíchané, zcela bez umělých barviv a příchutí.
Objevte originální recepturu starou několik staletí

Drahocenné přírodní ingredience

Nesmíme opomenout i vysokou kvalitu barbadoské vody, která je nedílnou součástí tohoto rumu. Většina karibských ostrovů je pokryta sopkami. Barbados je tvořen korálovými útesy a právě díky přírodnímu vápenci je podzemní voda dokonale čistá a jako jedna z mála na světě vhodná pro přímé použití.
Drahocenné přírodní ingredience

Stylová láhev

Těžká skleněná láhev je v podstatě samostatným uměleckým dílem. Je ozvláštněná zdobenou kovovou aplikací písmene „X“, která se nachází na přední straně. Zadní stranu láhve zdobí nepřehlédnutelná mapa Karibiku. Samozřejmě nechybí ani kvalitní korková zátka, která hezky umocňuje zážitek při každém otevření láhve.
Stylová láhev

Samotný na ledu, nebo v koktejlu. Záleží jen na vás …

Bumbu rum si můžete vychutnat klidně jen samotný na ledu, nebo v mnoha koktejlech. Vyzkoušet můžete například West Indies Swizzle, Banana Daiquiri, Black Beard, Bumbu Rum Punch a další. Udělejte si pohodlí a dopřejte si něco, co vám zaručeně zvedne náladu.
Samotný na ledu, nebo v koktejlu. Záleží jen na vás ...

Rum prémiové kvality

Bumbu rum se pyšní 5 zlatými medailemi, které díky hodnocení odborné poroty získal během pouhých 2 let v rámci mezinárodní soutěže Los Angeles International Spirits (2017 – 2019). Dopřejte si i vy něco výjimečného.
Rum prémiové kvality

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Bumbu Original 0,7l 40% Tuba”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bumbu Original 0,7l 40% Tuba
Bumbu Original 0,7l 40% Tuba

949 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart