Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l

869 

Obsah alkoholu

SKU: 2423 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Carská Zlatá vodka byla v době svého vzniku určena výlučně pro bujaré carské slavnosti, proto si její receptura zakládá na nejvyšší možné kvalitě, jemnosti a lahodné chuti. Při výrobě je používána speciálně upravená voda z Ladožského jezera a nejkvalitnější přírodní ingredience. Lipový med a lipové květy přidávají této vodce jemnou a lahodnou chuť a vůni.

Navíc, čištění skrze zlaté filtry významně vylepšuje kvalitu i chuť Carské Zlaté vodky. Také tvar láhve dokonale dokresluje charakter tohoto výjimečného nápoje. Láhev je vyrobena z výběrového matného skla, které je zdobeno zlatem. Motivy dobových rytin z období vlády cara Petra Velikého jsou doplněny vyobrazením panoramatu severní části města Petrohrad.

Vodka Carská Zlatá byla vyrobena na počest třísetletého jubilea města Petrohrad a společně s vodkou Carská Originální a super prémiovou vodkou Carské Selo tvoří exkluzivní kolekci prémiových vodek Carská Vodka, určenou pro náročné spotřebitele. Unikátní chuťové vlastnosti vodek z této kolekce byly dlouhá léta oceňovány elitou ruského národa – reprezentanty dynastie Romanovců a jejími hosty z řad ruské šlechty.

Vyrábí: Carskaja vodka

Carskaja-vodka-logo

 

Recenze a hodnocení Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l

Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l od Carskaja vodka

⭐️ Lze považovat Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l od Carskaja vodka?
Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l se obvykle prodává za průměrnou cenu 869,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l
Carskaja vodka Vodka Carskaja Gold 40% 1,75l

869 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart