CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43%

953 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Chairman’s Reserve Legacy předvádí umění míchání rumů destilovaných kombinovanou metodou „pot still“ a v koloně. Kromě tradičních rumů na bázi melasy se „Legacy“ vyznačuje přidáním destilátu šťávy z cukrové třtiny, což je ochranná známka Laurie Barnarda (více se dozvíte níže) ode dne, kdy pěstoval cukrovou třtinu v okolí palírny, aby izoloval typické proprietární kvasinky, kterými je Chairman’s Reserve tak známý.
Chairman’s Reserve Legacy je blendem pěti- a šestiletých rumů, které před smícháním zráli odděleně v sudech po bourbonu. 
A co vám nabízí jeho degustace? Mahagonový odstín ve sklenici. Vůni ananasu, banánu a vanilky. Intenzivní grilované tropické ovoce a koření na patře, které přetrvává po celý dlouhý nádherný závěr.
Něco málo o Laurie Barnard
Chairman’s Reserve Legacy je poctou Laurie Barnard, „předsedovi“ St. Lucia Distillers, který inspiroval a vytvořil ikonickou značku Chairman’s Reserve. Vytvořil nádherný rum, ponořený do více než 80-ti letého rumového dědictví Saint Lucian a dědictví rodiny Barnardů. Jeho vize definovat a znovu objevit kategorii Saint Lucian rum se nepodobala ničemu, co kategorie rumů viděla předtím ani poté.
Zatímco jiné lihovary nakupovaly kolonové destilační přístroje, aby zvýšily produkci, Laurie investoval do eklektických sudových typů, malých kotlíkových destilačních přístrojů, proprietárního kmene kvasinek a cukrové třtiny. Věřil, že nejlepšího rumu nebylo dosaženo z jednoho sudu, ale smícháním různých složek různého stáří, povrchové úpravy, stylů a základních materiálů. Vrácením smíchaného rumu zpět do dubových sudů pro další zrání vytvořil Laurie Barnard měkký, vyvážený a chutný alkohol, který se stal měřítkem pro rum Svatoluciánský.
Více o značce:
Značku Chairman´s Reserve vlastní a provozuje na ostrově St.Lucia rodina Barnardů. Poslední třtinová plantáž na Svaté Lucii zavřela v šedesátých letech a destilerie tak dováží cukrovou třtinu od farmářů z Britské Guayany. Rum Chairman´s Reserve je unikátní především díky použitým metodám výroby. Master Disitiller používá různé druhy kvasných kmenů a dva typy destilací pro dosažení co nejširší palety charakterů a chutí výsledných rumů. Blendům od Chairman´s Reserve pak dodává tato variabilita základních rumů neuvěřitelně komplexní chuť a vůni.

Recenze a hodnocení CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43%

CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% od Chairman´s Reserve

⭐️ Lze považovat CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% od Chairman´s Reserve?
CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% se obvykle prodává za průměrnou cenu 953 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43%
CHAIRMAN’S RESERVE LEGACY 0,7l 43%

953 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart