CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40%

1919 

SKU: 5638 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Château de Montifaud Napoléon Cognac je směsí kvalitního eaux-de-vie starších 15-ti let z oblasti Petite Champagne. Díky tomu vykazuje výjimečnou chuť ořechů, dřeva a nepolapitelného rancio. Křídové a mírně kamenité půdy Petite Champagne produkují bohaté, kyselé hrozny Ugni Blanc, které jsou ideální pro kvalitní eaux-de-vie.
Château de Montifaud Napoléon Cognac má barvu leštěného mahagonu se zlatými odlesky. Nejprve cítíte vůni sušených květin a ořechů, poté hrušku, karamel a olivový olej. Rancio se jasně objevuje vedle pečených meruňkových a karamelových tónů. Jeho chuť je jemná, zaoblená na patře. V ústech ucítíte sušené ovoce (sušené švestky, datle), závěr připomíná zaprášené sklepy, dub a kůži.
Jak si užít koňak Château de Montifaud Napoléon:
Díky svým výrazným příchutím a umami charakteru je tento koňak výjimečným doplňkem chutných sýrů, jako je Roquefort nebo Camembert. Podávejte jej po večeři jako digestiv vedle sýrové desky, nebo spojte s doutníkem pro luxusní chuťový zážitek.
Více o značce:
Rodina Valletových jsou po šest generací strážci Château de Montifaud Cognac a dnes jsou zodpovědni za 125 hektarů vinic v regionech Grande a Petite Champagne. Specializují se na tradiční způsoby výroby, rozhodli se destilovat pouze hrozny Ugni Blanc a stárnout své koňaky mnohem déle, než stanoví zákon.

Recenze a hodnocení CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40%

CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% od Chateau de Montifaud

⭐️ Lze považovat CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% od Chateau de Montifaud?
CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% se obvykle prodává za průměrnou cenu 1919 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40%
CHÂTEAU DE MONTIFAUD NAPOLÉON COGNAC 0,7l 40%

1919 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart