Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l

359 

Obsah alkoholu

SKU: 14705 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Pale By Sacha Lichine se vyrábí z hroznů pocházejících z nejvybranějších vinic v regionu Vin de Pays / IGP Var. Sklizeň se provádí v noci, aby se zabránilo dennímu horku a aby byla plodina čerstvá. Pale je vinifikováno ve fermentačních nádržích z nerezové oceli s řízenou teplotou, které zůstávají na kalech, aby šťávám dodaly texturu.

O VÝROBCI:

Château d’Esclans, kouzelná nemovitost, se nachází v srdci Provence, severovýchodně od St. Tropez s výhledem na La Vallée d’Esclans (údolí Esclans) s pobřežím Středozemního moře v nepatrné vzdálenosti. Vizí Sachy Lichinea (zakladatele) při akvizici zámku v roce 2006 bylo vytvořit největší růžová vína na světě, která podnítí „růžovou renesanci”.

Patrick Léon (zakládající vinař) se stal nezbytnou součástí projektu a přinesl do Château d’Esclans své mnohaleté mezinárodní vinařské zkušenosti. Zavedl do Provence nové a inovativní techniky výroby vína, které způsobily revoluci ve stylech růžových odrůd vyráběných z tohoto označení. To vedlo k vytvoření prvotřídního portfolia rosé od Château d’Esclans, včetně Whispering Angel, Rock Angel, Les Clans a Garrus: nová generace růžových vín vyznačující se elegancí, hloubkou, bohatostí a komplexností. Dnes Patrickův syn Bertrand v současnosti vede vinařský tým ve stopách svého otce. Tato růžová vína se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě od Londýna po Hamptons a od St. Barth po švýcarské Alpy. Ať už relaxujete na pláži, na jachtě nebo na horách, Château d’Esclans rosé jsou lehkým a osvěžujícím doplňkem každé destinace. Whispering Angel je dnešní celosvětová reference pro Provence růžové.

Recenze a hodnocení Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l

Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l od Château D’Esclans

⭐️ Lze považovat Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l od Château D’Esclans?
Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l se obvykle prodává za průměrnou cenu 359,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l
Château D’Esclans Chateau d´Esclans Sacha Lichine The Pale růžové víno suché 12,5% 0,75l

359 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart