Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev)

547 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Zkapalnění křupavé chlebové kůrky.

Snad už zůstane navždy tajemstvím, zda staří Slované na Velké Moravě skutečně přivítali učenců Cyrila a Metoděje chlebem, solí a kalíškem Chlebovice? Byl Pacho ve skutečnosti zbojníkem hybský nebo Chlebské …? Vizionáři si už jen kladou otázku, zda se bude v budoucnu klasický chléb opravdu podávat ve formě Chlebovice.

Chlebovice je pravý destilát vyroben z výběrového žitného chleba. Tento světový unikát je výsledkem dlouhých měsíců intenzivního zkoušení spojit dvě tradiční slovenské řemesla, pekařských mistrů a řemeslo výroby destilátů. Právě kvůli vysokému obsahu sacharidů v křupavém chlebu pekaři a výrobci destilátů spojili síly a začali tak psát historii Chlebovice.

Při pečení chleba vznikají dextriny, které Chlebovice dodávají jemný karamelový podtón. Chléb kvasí v sudu až deset dní při regulované teplotě a ve speciálních podmínkách. Samotná destilace pak probíhá pár hodin a výsledný destilát se nechává uležet minimálně šest měsíců, aby se ustálil a zjemnil. Připomíná mladou whiskey předtím, než je umístěna na zrání do dřevěných sudů. Výroba Chlebovice má značný ekologický význam v souvislosti s využitím nadvýroby pekařského chleba.

Recenze a hodnocení Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev)

Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) od Pálenica vo Vtáčom údolí

⭐️ Lze považovat Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) od Pálenica vo Vtáčom údolí?
Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) se obvykle prodává za průměrnou cenu 547,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev)
Chlebovica Liquid Bread 40% 0,7L (holá láhev)

547 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart