Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba)

1183 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání
Pálenice Diplomático leží na úpatí And ve Venezuele, kde protékají nejčistší vody, které rumem dodávají jejich vysokou kvalitu. Jeho umístění bylo také pečlivě vybrány pro jeho těsnou blízkost k hlavním závodům na zpracování cukru v této oblasti.
Společnost LICORERA Unidas S.A. (LUSA), která byla založena v roce 1959, vlastnila palírnu prostřednictvím svého hlavního akcionáře, společnosti Seagram ‘s International, jedné z největších společností na výrobu vína a lihovin na světě.
V roce 2002 byla společnost LUSA prodána skupině venezuelských podnikatelů a stala se 100% soukromou venezuelské společností, která nese své současné jméno: Destilérie Unidas S. A. (DUSA). Společnost je hrdá na to, že je nezávislým rodinným operátorem.
Pálenice je jedinečná, protože obsahuje 3 různé destilační procesy, které po smíchání dodají jedinečné rumy, jako například Diplomatico ‘s Reserva EXCLUSIVE, celosvětově uznávaný rum.


Tento 43% rum z Venezuely, který vytvořili Maestros Cordero a Nelson Hernandez (původně pro obchodníky s vínem), je destilovaný z 90% šťávy cukrové třtiny a zbytek tvoří melasa. Je destilovaný periodickou destilací v měděných kotlích (Cooper Still), zároveň také kontinuální destilací systémem Batch Kettle (Barbet). Zraje nejméně dvanáct let v sudech z amerického dubu po bourbonu a sherry. Tento rum vznikl z řady Reserva Exclusive, která je známá a populární.

Recenze a hodnocení Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba)

Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) od Destilerias Unidas

⭐️ Lze považovat Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) od Destilerias Unidas?
Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) se obvykle prodává za průměrnou cenu 1183,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba)
Diplomatico SELECCION DE FAMILIA 43% 0,7L (tuba)

1183 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart