Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40%

549 

Obsah alkoholu

SKU: 971_33 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Sudličkova Slivovice se vyrábí z kvalitních švestek, které sklízíme a následně třídíme. Švestky jsou tou nejdůležitější surovinou pěstitelské pálenice. Slivovice je také názývána národním nápojem. 

Švestky jsou nejdříve zpracovány vřetenovým čerpadlem, které z nich udělá kaši, ale nedrtí pecky. To je velmi důležité. Z ovoce se připraví kvas. Ten se získá tím, že ovoce kvasí v kvasných kádích, bez přístupu vzduchu. Kvašení je nejdůležitější proces. Ovoce kvasí minimálně 60 dnů. Doporučená teplota skladování je 10-18 °C. Ovoce se necháva přirozeně kvasit a tím vzniká ta nejlepší slivovice. Výrobu slivovice nazýváme destilací. Na 1l ovocné pálenky se spotřebuje 9-13kg švestek. Vypálená slivovice má velmi vysoký poměr lihovitosti, proto se musí ředit vodou na požadovanou lihovitost. Ve výrobě slivovice má Sudličková pálenice 160 letou tradici.

Složení: ovocný destilát, voda

Recenze a hodnocení Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40%

Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% od Fonticulus – Sudličkova Pálenice

⭐️ Lze považovat Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% od Fonticulus – Sudličkova Pálenice?
Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% se obvykle prodává za průměrnou cenu 549,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40%
Fonticulus – Sudličkova Pálenice Sudličkova Slivovice 0,7l 40%

549 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart