Foursquare 2010

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Výrobce: Foursquare

Země: Barbados

Obsah alkoholu: 60%

Způsob destilace: Column still & Pot still 

Doba zrání: 12 let

Sudy: Ex-bourbon cask

Popis: Firma RL Seale & Co vlastní rumovou palírnu Foursquare, což je rodinná společnost s dlouhou historií výroby rumu na Barbadosu od roku 1820. Moderní společnost vznikla v 20. letech 20. století, kdy Reginald Leon Seale začal distribuovat rum v hlavním městě ostrova Bridgetown.

Úspěch společnosti vedl k její expanzi. Během druhé poloviny 20. století Foursquare přidala do svého portfolia značky jako ESA Fields a Doorly’s. V roce 1995 otevřeli palírnu Foursquare a přestavěli opuštěný cukrovar ve farnosti Saint Philip. V roce 1996 byl vyroben první destilační aparát s dvojitou retortou a kontinuální destilací se třemi sloupci.

Foursquare je známá výrobou rumů prvotřídní kvality. S vedením sira Davida Seala a jeho syna Richarda se stala jedním z nejuznávanějších výrobců na světě. Richard Seale společně s Lucou Gargano (Velier) vytvořili klasifikační systém rumů, který je založen na způsobu jejich výroby a poskytuje nám mnoho informací o jejich původu. Richard Seale se neúnavně snaží bojovat proti marketingovým klišé a jakýmkoliv umělým zásahům do rumu, jako je přidávání cukru, dochucovadel nebo zavádění zákazníků ohledně stáří a výrobního procesu.

Palírna Foursquare vydává zajímavé limitované edice. S nadšením se vždy očekává Exceptional Cask Selection. Ačkoli se Foursquare zaměřuje především na limitované edice, v této edici s přibližně 30 000 lahvemi mají milovníci rumu stále větší šanci získat svou vlastní lahev. Je však třeba poznamenat, že Foursquare rumy jsou vždy vzácným zbožím.

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Foursquare 2010
Foursquare 2010

199 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart