GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l

459 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

SLIVOVICE 50%

Oblíbený ovocný destilát převážně z odrůd Top Taste a Čačanská Lepotice. Slivovice se kvasí bez pecek pro získání výrazné chuti a vůně po švestkách. Výsledkem je čistý jemný švestkový destilát.

Dne 27.11.2021 získala Slivovice 50% bronzovou medaili v kategorii nejlepší česká slivovice v soutěži Czech National Spirits Competition 2021.

Bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.

Doporučujeme skladovat a konzumovat při teplotě okolo 18 °C. Při teplotách pod cca 10 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů, proto nedávejte do lednice nebo snad do mrazáku. Zbytečně se ochuzujete o její vůni a chuť.

Složení: švestkový destilát, voda

 

LUŽICKÁ BYLINNÁ 25%

Příroda je lékárnou, stvořenou k našemu prospěchu. Nepřeberná paleta bylin, kterou nám příroda nabízí, byla inspirací vytvořit bylinný likér lahodné chuti a kousek té přírodní lékárny přenést do vašich domovů. Pro tento likér bylo použito 11 druhů bylin. Meduňku lékařskou, mátu peprnou, plicník, měsíček lékařský, puškvorec obecný atd..  Výběr bylin tak, aby byli blahodárné účinky bylin rovnoměrně rozloženy po celém těle. Prostě ta nejlepší tečka po lahodném jídle.

Od 13.5.2020 je naše LUŽICKÁ BYLINNÁ 25% držitelem značky ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO regionální produkt.

Bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.

Případný sediment je přirozenou součástí likéru a není na závadu.

Doporučujeme skladovat a konzumovat při teplotě okolo 18 °C. Při teplotách pod cca 10 °C dojde k mírnému zakalení, proto nedávejte do lednice nebo snad do mrazáku. Zbytečně se ochuzujete o její vůni a chuť.

Složení: velejemný líh, voda, směs bylin, cukr

Recenze a hodnocení GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l

GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l od GALLI DISTILLERY

⭐️ Lze považovat GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l od GALLI DISTILLERY?
GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l se obvykle prodává za průměrnou cenu 459,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l
GALLI DISTILLERY dárkové balení Slivovice 50% a Lužická bylinná 25 %, 2 x 0,2l

459 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart