Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton)

1133 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Název lihovaru je odvozen z galštiny, kde „Glen of the Morangie Burn“ znamená volně přeložené toto – „malé údolí velkého klidu“. V této palírně na samém severu Highlands se pálilo již v roce 1703, a to samozřejmě znamená jen jedno – ilegálně. Oficiálně se zde whisky vyrábí od roku 1843. Založili ji bratři William a John Mahesonovi. Glenmorangie byla první whisky ve Skotsku, která zrála v sudech po bourbonu. Od založení palírny až dodnes platí jedno pravidlo – v palírně musí vždy pracovat 16 lidí – ,,16 Men of Tain”, co se týká jen samotného destilačního procesu. V Glenmorangie nikdy nepřestávají hledat ty nejlepší sudy, ve kterých dozrává jejich jedinečná whisky. Směsi pocházejí ze širokého okolí, často jsou dokonce přizpůsobeny specifikacím, aby vytvořily zřetelný chuťový profil. Dubové sudy během své více než 100-leté životnosti dodávají unikátní chutě, které se v průběhu desetiletí pomalu předávají do chutě whisky. Voda používaná k výrobě je neobvykle bohatá na minerály, díky kterým je whisky tak úžasně ovocná, aby tuto vodu udrželi čistou, vlastní a chrání celý les, který obklopuje pramen Tarlogie – vlastní zdroj vody a nejcennější aktivum Glenmorangie je výsledkem deště, který si už stovky let razí cestu přes vrstvy vápence a pískovce Tyto přírodní minerály dodávají kvalitu „tvrdé“ vody a poskytují Glenmorangie surovou ingredienci, jedinečnou mezi horskými lihovary. V průběhu let se tvůrci této whisky oddali svému řemeslu ve snaze o dokonalost. Tyto jedinečné whisky jsou vrcholem jejich umění. Na oslavu tohoto mistrovství přinášejí jejich nejvzácnější a nejcennější výtvory i náročnému znalci.

Glenmorangie 12YO The Lasanta
Výroba Glenmorangie Lasanta začíná destilačními přístroji s vysokou výškou, díky kterému je vytvořen lahodně jemný a aromatický sladový destilát. 12 let zraje v sudech po bourbonu a sherry, a tak se promění v poutavou odyseu překypující bohatou kořenitostí a sluncem zalitou sladkostí. Míchají se v ní tóny rozinek, medu a lískových oříšků v čokoládě odlehčené skořicovým vánkem. Pokaždé, když sledujete západ slunce, vidíte něco jiného – tak chutná Lasanta. Ve vůni se teplý pepř míchá s rozinkami v čokoládě, perníkem a karamelem. V chuti cítit jako sultánky (rozinky) s příchutí sherry, pomeranče, vlašské ořechy a karamel tvoří komplexní a hřejivé aroma. Závěr je dlouhý a uspokojivý s okořeněným pomerančem a čokoládou.

Ocenení:
WWA 2020 SILVER
IWSC 2020 SILVER
IWC 2020 SINGLE MALT SCOTCH 12 YRS GOLD
ISC 2020 GOLD
SFWSC 2019 GOLD
IWSC 2019 GOLD OUTSTANDING
ISC 2019 SILVER
IWC 2019 BEST SINGLE MALT SCOTCH 12 YRS GOLD

Recenze a hodnocení Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton)

Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) od The Glenmorangie Distillery

⭐️ Lze považovat Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) od The Glenmorangie Distillery?
Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) se obvykle prodává za průměrnou cenu 1133,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton)
Glenmorangie Lasanta Sherry Cask Finish 12YO 43% 0,7L (karton)

1133 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart