Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton)

1482 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Název lihovaru je odvozen z galštiny, kde „Glen of the Morangie Burn“ znamená volně přeložené toto – „malé údolí velkého klidu“. V této palírně na samém severu Highlands se pálilo již v roce 1703, a to samozřejmě znamená jen jedno – ilegálně. Oficiálně se zde whisky vyrábí od roku 1843. Založili ji bratři William a John Mahesonovi. Glenmorangie byla první whisky ve Skotsku, která zrála v sudech po bourbonu. Od založení palírny až dodnes platí jedno pravidlo – v palírně musí vždy pracovat 16 lidí – ,,16 Men of Tain”, co se týká jen samotného destilačního procesu. V Glenmorangie nikdy nepřestávají hledat ty nejlepší sudy, ve kterých dozrává jejich jedinečná whisky. Směsi pocházejí ze širokého okolí, často jsou dokonce přizpůsobeny specifikacím, aby vytvořily zřetelný chuťový profil. Dubové sudy během své více než 100-leté životnosti dodávají unikátní chutě, které se v průběhu desetiletí pomalu předávají do chutě whisky. Voda používaná k výrobě je neobvykle bohatá na minerály, díky kterým je whisky tak úžasně ovocná, aby tuto vodu udrželi čistou, vlastní a chrání celý les, který obklopuje pramen Tarlogie – vlastní zdroj vody a nejcennější aktivum Glenmorangie je výsledkem deště, který si už stovky let razí cestu přes vrstvy vápence a pískovce Tyto přírodní minerály dodávají kvalitu „tvrdé“ vody a poskytují Glenmorangie surovou ingredienci, jedinečnou mezi horskými lihovary. V průběhu let se tvůrci této whisky oddali svému řemeslu ve snaze o dokonalost. Tyto jedinečné whisky jsou vrcholem jejich umění. Na oslavu tohoto mistrovství přinášejí jejich nejvzácnější a nejcennější výtvory i náročnému znalci.

Glenmorangie Nectar d´Or 
Tato whisky se zrodila ze vzpomínky na první návštěvu cukrárny. Je to o tom prvním momentě, kdy zjistíte, že vaše smysly jsou lahodně ohromeny, vdechujete sladké vůně a přejete si, abyste mohli zakousnout do každé krémové pochoutky, kterou vidíte. V Nectar d’Or můžete ochutnat tohle všechno. Aby jej vytvořili, používají jemný destilát vyrobený v destilačních přístrojích s vysokou výškou a dozrává v dubových sudech po bourbonu a v sudech, ve kterých se kdysi nacházelo sladké bílé víno Sauternes. Výsledek je jako hedvábný dezert naplněný sněním o bílé čokoládě smíchané s citrónovým krémem, krémovým karamelem a mandlovými croissanty. To vše je vyváženo jemným závanem pepře. Každý doušek je jako poslat své smysly na dovolenou do francouzské cukrárny. Ve vůni cítit, jak se citrónový koláč propojí s vanilkou, limetkou a pomerančovou kůrou. Následují sultánky (rozinky) a datle zdobené zázvorem a kokosem. V chuti zahřívající perník ustupuje muškátovému oříšku a praženým mandlím. Na závěr je whisky sladká a jemná – vyvažující citrónová kůra, vanilkový krém, poslední stopy zázvoru a muškátový oříšek.

Ocenení:
SFWSC 2020 SILVER
IWSC 2020 SILVER
ISC 2020 GOLD
IWSC 2019 SILVER

 

Recenze a hodnocení Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton)

Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) od The Glenmorangie Distillery

⭐️ Lze považovat Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) od The Glenmorangie Distillery?
Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) se obvykle prodává za průměrnou cenu 1482,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton)
Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L (karton)

1482 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart