Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta)

3917 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Název lihovaru je odvozen z galštiny, kde „Glen of the Morangie Burn“ znamená volně přeložené toto – „malé údolí velkého klidu“. V této palírně na samém severu Highlands se pálilo již v roce 1703, a to samozřejmě znamená jen jedno – ilegálně. Oficiálně se zde whisky vyrábí od roku 1843. Založili ji bratři William a John Mahesonovi. Glenmorangie byla první whisky ve Skotsku, která zrála v sudech po bourbonu. Od založení palírny až dodnes platí jedno pravidlo – v palírně musí vždy pracovat 16 lidí – ,,16 Men of Tain”, co se týká jen samotného destilačního procesu. V Glenmorangie nikdy nepřestávají hledat ty nejlepší sudy, ve kterých dozrává jejich jedinečná whisky. Směsi pocházejí ze širokého okolí, často jsou dokonce přizpůsobeny specifikacím, aby vytvořily zřetelný chuťový profil. Dubové sudy během své více než 100-leté životnosti dodávají unikátní chutě, které se v průběhu desetiletí pomalu předávají do chutě whisky. Voda používaná k výrobě je neobvykle bohatá na minerály, díky kterým je whisky tak úžasně ovocná, aby tuto vodu udrželi čistou, vlastní a chrání celý les, který obklopuje pramen Tarlogie – vlastní zdroj vody a nejcennější aktivum Glenmorangie je výsledkem deště, který si už stovky let razí cestu přes vrstvy vápence a pískovce Tyto přírodní minerály dodávají kvalitu „tvrdé“ vody a poskytují Glenmorangie surovou ingredienci, jedinečnou mezi horskými lihovary. V průběhu let se tvůrci této whisky oddali svému řemeslu ve snaze o dokonalost. Tyto jedinečné whisky jsou vrcholem jejich umění. Na oslavu tohoto mistrovství přinášejí jejich nejvzácnější a nejcennější výtvory i náročnému znalci.

Glenmorangie Signet 

Inspirován jednoduchým požitkem, který najdete v šálku kávy, přichází spirálovitá exploze chuti The Signet, se šumícím pepřem a návaly hořké mokky zjemněné hladkým karamelem. Sametový výbuch chutná inspirovaný espressem. Když jsi Dr. Bill, volnomyšlenkářský ředitel Whisky Creation, vychutnával šálek své oblíbené jamajské kávy Blue Mountain, poprvé ho napadla myšlenka Signet. Jeho mysl se najednou „naplnila“ mokka aromaty, na které nemohl zapomenout. Signet začíná vzácným sladovým destilátem, který se vyrábí jen jednou za rok v destilačních přístrojích s vysokou výškou. V průběhu let jeho tvůrci zmírňují jeho sílu vzácnými sudy, ve kterých zraje. Vybírají sudy z panenského opáleného dubu pro kořeněné tóny. Buď po bourbonu k dosažení krémové textury nebo po sherry pro sladkost. Vše je vyváženo jednou z nejstarších whisky, kterou lihovar vlastní. Výsledek? Sametová exploze chutná. Výbuchy hořké mokky, šumivého pepře a vlny tmavé čokolády zjemněné hladkým karamelem. Jedinečná whisky, jak jste ji ještě nikdy neochutnali. Ve vůni se káva, zázvor a skořice přetaví do tónů tmavé čokolády a tiramisu s tmavým karamelem procházející zkrystalizovanou pomerančovou kůrou a bohatým ovocným koláčem. V chuti je cítit, jak sametová exploze praskajícího pepře víří kolem hořké mokky, tmavé čokolády, pražených lískových oříšků a jemného karamelu. V závěru se mokka a pepř snoubí s cappuccinem a amarettem.

Ocenení:
WWA 2020 GOLD
LUXURY MASTERS 2020 GOLD
SFWSC 2020 SILVER
NYISC 2020 DOUBLE GOLD
ISC 2020 GOLD
WWA 2019 SILVER
SFWSC 2019 DOUBLE GOLD
IWSC 2019 GOLD
ISC 2019 GOLD

Recenze a hodnocení Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta)

Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) od The Glenmorangie Distillery

⭐️ Lze považovat Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) od The Glenmorangie Distillery?
Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) se obvykle prodává za průměrnou cenu 3917,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta)
Glenmorangie Signet 46% 0,7L (dárkové balení kazeta)

3917 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart