Hennessy XO 40% 0,7l

4499 

Obsah alkoholu

SKU: 7219 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Mimořádný koňak vytvořený v roce 1870 Mauricem Hennessym. Původně měl být potěšením pouze pro vlastní spotřebu rodiny. Je to kompozice 100 špičkových eaux-de-vie, starých až třicet let. Tento výjimečný cognac je uspořádaný, jemný a zároveň bohatý, s charakteristickým aroma dubu a jemně kvetoucí vůní. Chuť lehounce odráží ovoce, s dobrým vlivem dřeva, je středně dlouhá a na závěr mírně drsnější. Značka X.O. znamená Extra Old a určuje, že nejmladší koňak v blendu zrál nejméně šest a půl roku v sudu, ale průměrný věk jednotlivých koňaků je přes dvacet let.

Richard Hennessy, bývalý žoldnéř ve službách francouzského krále, se r. 1765 usadil v oblasti Cognac a začal zde obchodovat s lihovinami. Jeho syn James Hennessy rozšířil rodinný podnik o výrobu brandy. Po celých 250 let se devět generací rodu Hennesy věnuje výrobě těch nejkvalitnějších koňaků a i dnes má zastoupení ve vedení firmy, která je od roku 1987 součástí společnosti Louis Vuitton Moet Henessy.

Recenze a hodnocení Hennessy XO 40% 0,7l

Hennessy XO 40% 0,7l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Hennessy XO 40% 0,7l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Hennessy XO 40% 0,7l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Hennessy XO 40% 0,7l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Hennessy XO 40% 0,7l od Hennessy

⭐️ Lze považovat Hennessy XO 40% 0,7l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Hennessy XO 40% 0,7l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Hennessy XO 40% 0,7l od Hennessy?
Hennessy XO 40% 0,7l se obvykle prodává za průměrnou cenu 4499,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Hennessy XO 40% 0,7l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Hennessy XO 40% 0,7l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Hennessy XO 40% 0,7l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Hennessy XO 40% 0,7l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hennessy XO 40% 0,7l
Hennessy XO 40% 0,7l

4499 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart