HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46%

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE je poctou, jak destilerie Highland Park dělá věci po svém (často obtížným způsobem) a jejich závazku k řemeslu výroby whisky. Jedním z klíčových aspektů tohoto řemesla je harmonizace.
Poté, co se whisky z různých sudů spojí dohromady, dostane cenný čas na harmonizaci v sudu před lahvováním. Záměrně pomalá a neuspěchaná fáze, již dávno opuštěná mnoha palírnami, harmonizace sudů, je to, co pomáhá dosáhnout intenzivní rovnováhy, která je charakteristickým znakem destilerie Highland Park. Použitím vysokého podílu sudů po prvním plnění z evropského a amerického dubu po sherry jsou její lahodné tóny zesílené.
Výsledná single malt whisky je bohatá a sladká. Může se pochlubit silnou rovnováhou třešňového džemu, bohaté tmavé čokolády, vřesového medu a vln květinového, aromatického rašelinového kouře.
Slova destilerie:
Naše oceňované whisky vyrábíme v Highland Park Distillery v Kirkwallu na Orknejích od roku 1798. Věk, zkušenosti a úcta k tradici mohou definovat naši whisky, ale jsou to Orkneje, které ji odlišují. Děje se zde něco magického a výsledkem je divoká harmonie chutí, které se nacházejí v naší whisky.

Recenze a hodnocení HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46%

HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% od Highland Park

⭐️ Lze považovat HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% od Highland Park?
HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% se obvykle prodává za průměrnou cenu 5285 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46%
HIGHLAND PARK 18Y VIKING PRIDE 070 46%

5285 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart