Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l

799 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Málokdy člověk narazí na značky, které jsou na první pohled rozpoznatelné. Značky, jejichž obrovský úspěch neochabuje. Značky, které i více než sto let po svém vzniku stále vzbuzují mezi svými fanoušky žravost. Jack Daniel’s a ještě více jeho legendární Old N°7 je jednou z takových značek. Více než značka je tato whisky skutečnou legendou, objektem bezkonkurenčního kultu. Spolu s Gorge Dickelem je Jack Daniel’s jedinou další Tennessee Whisky. Zatímco jejich výrobní proces a chuť jsou velmi podobné jako u Bourbonu, všechny Jack Daniel’s jsou odkapávané přes javorové dřevěné uhlí, což je známé jako proces Lincoln County Process (někdy také označovaný jako „The Extra Blessing“), což mu dodává jeho charakteristická hladkost. Další specifikum: Jack Daniel’s, nejprodávanější americká whisky na světě (17,7 milionu beden v roce 2019), se vyrábí v Lynchburgu v Moore County, což je „suché hrabství“: prohibice tam nebyla nikdy zrušena a prodej alkoholu je stále přísně zakázáno. Lihovar, oficiálně založený v roce 1866 Jasperem Newtonem “Jackem” Danielem, je od samého počátku zásobován velmi čistým vodním zdrojem Cave Spring Hollow s neměnnou teplotou 13°C. Old No. 7 se poprvé stal úspěšným na světové výstavě v roce 1904 v St. Louis. Pak se podnikání skutečně rozjelo, navzdory smrti svého emblematického zakladatele, který zemřel v roce 1906 v důsledku zranění nohy, které utrpěl jednoho dne, když dorazil do své kanceláře brzy a kopl do svého trezoru, aby ho otevřel, v nepřítomnosti svého účetního, který jediný držel klíče. Dnes je sortiment Jack Daniel’s velmi rozsáhlý: Old N°7, Single Barrels, sběratelské edice, likéry……

Recenze a hodnocení Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l

Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l od Jack Daniel’s

⭐️ Lze považovat Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l od Jack Daniel’s?
Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l se obvykle prodává za průměrnou cenu 799,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l
Jack Daniel’s Jack Daniel’s Paula Scher N°7 43% 0,7l

799 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart