JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40%

1584 

SKU: 7668 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Koňak JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON  je krásnou klasikou domu „Jean Fillioux“. Zrál 10 let v sudech z francouzského dubu Limousin. Tento koňak je pikantní s výraznými tóny sušeného ovoce, datlí, ale také ořechů a mandlí. Působivě dlouhý závěr s kořenitými šafránovými tóny.
Více o značce:
S dědictvím sahajícím až do roku 1880 má Jean Fillioux nepopiratelné zkušenosti s výrobou koňaku. Jde o rodinný podnik, který před čtyřmi generacemi založil Honore Fillioux, a jehož současným hrdým majitelem je jeho pravnuk Pascal Fillioux spolu se svým synem Christophem. Žádný produkt neopustí panství, aniž by jeho pozorné oko nesledovalo proces výroby od začátku až do konce. Zaručuje tak nejvyšší kvalitu v každém doušku. Maison Fillioux se nachází nejen v jedné z nejprestižnějších oblastí Cognacu, Grande Champagne, ale zabírá 50 akrů v rámci „zlatého trojúhelníku“ 1er Cru de Cognac, který je hrdě pokládaný za jeden z nejvýše uznávaných mikroteritorií z celých šesti regionů Cognac. Kombinace této prvotřídní polohy a vynikajícím know-how spolu s odbornými znalostmi umožňuje domu Jean Fillioux vyniknout jako značka nabízející koňaková mistrovská díla, která ocení jak nadšenci, tak znalci.

Recenze a hodnocení JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40%

JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% od Jean Fillioux

⭐️ Lze považovat JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% od Jean Fillioux?
JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% se obvykle prodává za průměrnou cenu 1584 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40%
JEAN FILLIOUX  NAPOLÉON 0,7l 40%

1584 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart