JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40%

2544 

SKU: 7667 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

JEAN FILLIOUX  TRES VIEUX XO EXTRA  je velmi krásný Grande Champagne koňak té nejčistší tradice. Zrál více než 25 let v sudech z francouzského dubu. Jde o výjimečně chutný koňak, silný, ale elegantní, velmi plný. Vanilkové aroma exploduje ve vůni i a na patře. Ušlechtilý koňak s tóny džemu, pomerančové marmelády, kdoule, hrušek. Má překvapivý velmi dlouhý závěr s kořeněnými tóny.
JEAN FILLIOUX  TRES VIEUX XO EXTRA je perfektní společník na konec večera, kterého můžete nabídnout svým přátelům.
Více o značce:
S dědictvím sahajícím až do roku 1880 má Jean Fillioux nepopiratelné zkušenosti s výrobou koňaku. Jde o rodinný podnik, který před čtyřmi generacemi založil Honore Fillioux, a jehož současným hrdým majitelem je jeho pravnuk Pascal Fillioux spolu se svým synem Christophem. Žádný produkt neopustí panství, aniž by jeho pozorné oko nesledovalo proces výroby od začátku až do konce. Tím je zaručena nejvyšší kvalita v každém doušku. Maison Fillioux se nachází nejen v jedné z nejprestižnějších oblastí Cognacu, Grande Champagne, ale zabírá 50 akrů v rámci „zlatého trojúhelníku“ 1er Cru de Cognac, který je hrdě pokládán za jeden z nejvýše uznávaných mikroteritorií z celých šesti regionů Cognac. Kombinace této prvotřídní polohy a vynikajícím know-how spolu s odbornými znalostmi umožňuje domu Jean Fillioux vyniknout jako značka nabízející koňaková mistrovská díla, která ocení jak nadšenci, tak znalci.

Recenze a hodnocení JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40%

JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% od Jean Fillioux

⭐️ Lze považovat JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% od Jean Fillioux?
JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% se obvykle prodává za průměrnou cenu 2544 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40%
JEAN FILLIOUX TRES VIEUX XO EXTRA 0,7l 40%

2544 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart