Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami)

666 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání
 
V roce 1740, kdy byly Spojené státy ještě třinácti koloniemi, rodina Boehmových poprvé dorazila do Ameriky odhodlána žít koloniální sen. O osmačtyřicet let později se přestěhovali tam, kde se v současnosti nachází Kentucky a amerikanizovali své německé jméno na „Beam“. Díky horkým letům, mírným zimám a nedalekému vápencovému jaru je jejich nový domov ideální pro… uhodli jste… pro pěstování kukuřice. Koncem 18. století už němečtí, skotští a irští osadníci vyráběli žitnou whisky v západní Pensylvánii podle receptů, které si přinesli ze svých domovin. Když však vláda USA začala nabízet pobídky k přestěhování se na západ a pěstování kukuřice, mnozí sbalili své rodiny a přestěhovali se do regionu Kentucky ve Virginii. Mezi těmito zemědělci byl Jacob Beam, který podobně jako jiní použil recept na whisky svého otce k destilaci přebytečné kukuřice na nový, sladší druh whisky – zrodil se bourbon. Snad nejlepší rozhodnutí, jaké kdy Jacob Beam učinil bylo tento bourbon prodat. Svůj první sud Old Jake Beam Sour Mash prodal v roce 1795, jen tři roky poté, co se Kentucky stalo státem. Jeho bourbon se rychle stal místním favoritem – nemalý úspěch vzhledem k tomu, že začátkem 19. století bylo Kentucky domovem asi 2 000 lihovarů. Jim Beam, prodávaný ve více než 120 zemích, je světovou bourbon whisky číslo 1. Vyrábí se podle tajného receptu již více než 200 let, je výsledkem sedmi rodinných generací zdokonalujících řemeslo výroby bourbonu.

Jim Beam Double Oak
Nejdříve zraje v nově opálených sudech z amerického bílého dubu. Potom ji nalijeme do jiného čerstvě opáleného sudu z amerického bílého dubu, aby tam dozrál. Výsledkem přidané interakce s dubem je nápoj intenzivní, ale jemné chuti.

Recenze a hodnocení Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami)

Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) od Jim Beam

⭐️ Lze považovat Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) od Jim Beam?
Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) se obvykle prodává za průměrnou cenu 666,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami)
Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (dárkové balení s 2 skleničkami)

666 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart