(karton) 43,0% 0,7 l

1550 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Masataka Takecuru, zakladatel společnosti Nikka a otec japonské whisky, se na počátku 20. století vydal do Skotska, kde se právě výrobě whisky naučil. Kromě nově nabytých zkušeností, které vedly ke vzniku první kvalitní japonské whisky, se domů vrátil také se svou novou manželkou Ritou (Jessie Roberta Cowan), která mu v jeho úsilí a snu významně pomohla. Příběh jejich lásky a oddanosti jeden druhému je inspirující a v Japonsku dobře známý. Super Nikka je blend, ve kterém se s důmyslnou harmonií snoubí chuť ovoce s jemnými tóny rašeliny a sherry. Poprvé byl představen na počest Rity Takecuru roku 1962, rok po její smrti. Od té doby se tato whisky stala jednou z nejprodávanějších v Japonsku. Vůně: Elegantní a zaoblená. Šalvěj, mirabelky, useň. Jemné aroma dubu a koření (kmín) přechází ve vůni květin (šeřík, levandule). Chuť: Živá a energická. Levandule, med, mandlové mléko, popel, tóny sladového ječmene se špetkou soli. Marshmallow a fialky. V závěru jemná chuť kouře, čerstvě…

Recenze a hodnocení (karton) 43,0% 0,7 l

(karton) 43,0% 0,7 l od Nikka představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. (karton) 43,0% 0,7 l je bezpochyby perla v portfoliu Nikka.

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je (karton) 43,0% 0,7 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k (karton) 43,0% 0,7 l od Nikka

⭐️ Lze považovat (karton) 43,0% 0,7 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství (karton) 43,0% 0,7 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí (karton) 43,0% 0,7 l od Nikka?
(karton) 43,0% 0,7 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 1550 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat (karton) 43,0% 0,7 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit (karton) 43,0% 0,7 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o (karton) 43,0% 0,7 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “(karton) 43,0% 0,7 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(karton) 43,0% 0,7 l
(karton) 43,0% 0,7 l

1550 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart