(karton) 47,0% 0,7 l

1150 

SKU: 2342 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Jedinečný japonský gin z dílny společnosti Nikka, jež je pověstná nejen vysokou kvalitou svých produktů, ale také inovativním přístupem k jejich výrobě. Neobvyklá destilační metoda propůjčuje ginu charakteristickou sametovou texturu a plné tělo. K výrobě se používá 11 botanicals, mezi kterými je vedle klasických ginových ingrediencí (jalovcové bobule, andělika, semínka koriandru) také jablečný mošt, japonský pepř sanšó a exotické citrusy z Japonska a Okinawy (juzu, kabosu, amanacu, hirami lemon), které jsou okamžitě patrné v chuti i vůni tohoto skutečně unikátního ginu. Odborný portál Whisky Exchange jej v roce 2018 vyhlásil destilátem roku, o rok později získal zlato na cenách World Gin Awards. Název řady Nikka Coffey odkazuje na raritní Coffeyho destilační zařízení (předchůdce dnešních velmi rozšířených moderních kolon), na kterém gin, vodka a whisky Nikka Coffey vznikají. Navzdory složité obsluze, kterou je toto zařízení pověstné, nechal Masataka Takecuru, zakladatel…

Recenze a hodnocení (karton) 47,0% 0,7 l

(karton) 47,0% 0,7 l od Nikka představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. (karton) 47,0% 0,7 l je bezpochyby perla v portfoliu Nikka.

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je (karton) 47,0% 0,7 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k (karton) 47,0% 0,7 l od Nikka

⭐️ Lze považovat (karton) 47,0% 0,7 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství (karton) 47,0% 0,7 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí (karton) 47,0% 0,7 l od Nikka?
(karton) 47,0% 0,7 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 1150 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat (karton) 47,0% 0,7 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit (karton) 47,0% 0,7 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o (karton) 47,0% 0,7 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “(karton) 47,0% 0,7 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(karton) 47,0% 0,7 l
(karton) 47,0% 0,7 l

1150 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart