Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev)

1308 

Obsah alkoholu

SKU: 35069 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání
V roce 1919, ve věku 24 let, mladý Jens Reidar Larsen opustil Norsko. Odvážně vyplul ze své domoviny připraven hledat dobrodružství. Toužil objevovat svět. Dlouhá zastávka v Bordeaux mu však navždy změnila život. Již v roce 1926 založil svůj vlastní Cognac House.

Začal tak, že velmi pečlivě vybíral „eaux-de-vies“, aby do svých směsí přinesl elegantní, čistý a ovocný ráz, který je dodnes jeho podpisem. Vytvořil svůj jedinečný styl koňaku, jehož nedílnou součástí je velmi speciální postup destilace. Po vinifikaci (přeměně hroznů na víno) probíhá dvojitá destilace vína bez kalů, aby se zachovaly původní ovocné aroma hroznů a aby se vyrobily vynikající koňaky – elegantní a jemné. Zvláštní pozornost je věnována „coeur de la bonne chauffe“ – klíčovému momentu „v životě koňaku“ – momentu, kdy „Master Blender“ ochutnává „eaux-de-vies“, aby z nich vybral jen to nejlepší – nepatrný podíl, který se naplní do dubových sudů. Larsenovy sudy jsou vyrobeny z tvrdého jemnozrnného dubu (,,sessile oak“) pocházejícího z francouzského lesa Tronçais. Tyto prastaré stromy mají nízký obsah tříslovin. Lehce opečený sud zajišťuje, že sudy odpovídají přesné vizi, kterou si pro své koňaky stanovil Jens Reidar Larsen. Nejzásadnějším krokem celého procesu je zrání – vzácná přeměna, která se odehrává v sudovém sklepě. ,,Eau-de-vie“ dozrává a vzniká skvělý koňak.

Skvělý „Master Blender“ by měl mít citlivost profesionálního hudebníka – měl by mít schopnost vyživovat a vyvažovat stovky „eaux-de-vies“ – jako dirigent řídící orchestr. ,,Master Blender“ koňaků Larsen – Robert Andrieux – má více než 25leté zkušenosti s kombinováním těch správných tónů pro dosažení dokonalé harmonie – umělec a řemeslník v jednom. V chladném přítmí koňakových sklepů přechází od jednoho sudu k druhému hledaje v nich ovocnost, čistotu a eleganci – přesně tak jako na začátku Jens Reidar Larsen. Je strážcem Larsenova dědictví a garantem jedinečné identity Larsen Cognac House.

Larsen Aqua Ignis
,,Eaux-de-vie“, které tvoří tento koňak, byly pečlivě vybírány z vinic Fins Bois a Bons Bois pro jejich intenzivní ovocnost. Tyto směsi procházejí procesem stárnutí ve dvou krocích. Nejprve dozrávají v tradičních dubových sudech. Po extrakci se smíchají a přenesou do sudů „Aqua Ignis III“, kde pokračují ve zrání při 50 % obsahu alkoholu. Druhý krok zrání je velmi zvláštní. Sudy „Aqua Ignis III“ jsou malá série jemnozrnných sudů z francouzského dubu o objemu 225 litrů, které byly vystaveny trojímu opékání párou. Každý sud se ponoří do horké vody a poté se třikrát opeče na horkém ohni. Tato technika uvolňuje ze dřeva ty nejkomplexnější a nejjemnější aroma a zároveň odstraňuje kouřové tóny, třísloviny a kyselost. Výsledek je nádherný, s intenzivním aroma vanilky, toastového chleba, moka kávy a briošky. Závěr je hedvábně jemný a dlouhý.

Tato směs se tvoří jedinečným způsobem – procesem parního ohně, který je bezprecedentní a právně chráněn. Vzniká koňak jako žádný jiný. I to mu dává název – z latiny „aqua“ (voda) a „ignis“ (oheň) – kombinace ohně a vody. Aqua Ignis je speciální milník pro Larsen – první koňak na světě zrající v párou opékaných sudech.

Recenze a hodnocení Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev)

Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) od Larsen S.A.S.

⭐️ Lze považovat Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) od Larsen S.A.S.?
Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) se obvykle prodává za průměrnou cenu 1308,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev)
Larsen Aqua Ignis 42,3% 0,7L (holá láhev)

1308 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart