Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l

929 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Auténtico Nativo pochází z Panamy, konkrétně z centrální oblasti Herrera, ovlivněné Tichým oceánem na jedné straně a deštnými pralesy na straně druhé. Oblast oplývá bohatou vulkanickou půdou, místní třtina má velmi vysoký obsah cukru a melasa z ní je ideální pro výrobu rumu.

Rum Nativo se z melasy vyrábí kontinuální destilací v klasické měděné destilační koloně z roku 1922 v destilerii Las Cabras. Zraje 15 let (nikoli solera systémem) ve vypálených sudech z amerického bílého dubu po bourbonu. Je filtrován nejprve přes membrány z celulózy, poté studenou filtrací.

Za chuťovým profilem rumu stojí ikona mezi blendery moderních rumů, Francisco „Don Pancho“ Fernández. Rum má intenzivní tmavě jantarovou barvu. Komplexní aroma spojuje jemnost ořechů se sílou dubu. Velmi vyvážená chuť se vyznačuje medovými tóny melasy, spolu s tóny dubu, kakaa a citrusů. 

Rum byl stvořen pro panamské horké dny i chladné večery, takže se počítá s konzumací na ledu. Nativo tak při zchlazení překvapí novými polohami chuti. Výborně chutná jak v pokojové teplotě, tak i ledově vychlazený, a pokaždé postupně odhaluje jiné tóny a polohy chuti.

Recenze a hodnocení Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l

Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l od Nativo

⭐️ Lze považovat Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l od Nativo?
Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l se obvykle prodává za průměrnou cenu 929,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l
Nativo Auténtico 15 Y.O. 40% 0,7l

929 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart