ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46%

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

ONDJABA The Namibian Whiskey – tato první namibijská whisky nemůže být více namibijská. Je vyrobená z kukuřice, sladové pšenice a sladového perlového prosa (mahangu). Slad extrahovaný z perlového prosa původem z Afriky je fermentovaný přes skutečný sloní trus, a proto získává jemný kouřový tón, který vzdáleně připomíná grilované zvěřinové maso. Ondjaba (neboli slon – pochází z jazyka Ovambo) zraje v silně pálených dubových sudech z výroby vína v drsných horách Erongo. Teploty zde značně kolísají. Výsledkem je, že ONDJABA The Namibian Whiskey potřebuje pouze tři roky, aby vyvinula své jemné, vyvážené aroma. Ve vůni a chuti ucítíte vanilku, karamel a semiš. Navzdory svým 46% obj. a přes svůj mladistvý věk má tato whisky výjimečnou jemnost, a i zkušení pijáci whisky jsou překvapení její jedinečnou kořenitostí a hloubkou v závěru.
Více o značce:
Vinařství Erongo Mountain se nachází podél řeky Omaruru v nadmořské výšce 1200 m a je obklopené krásnými drsnými horami regionu Erongo. Toto průkopnické a inovativní butikové vinařství je průkopníkem namibijského vinařského průmyslu s novými metodami výroby jedinečných vín v extrémních podmínkách.

Recenze a hodnocení ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46%

ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% od

⭐️ Lze považovat ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% od ?
ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% se obvykle prodává za průměrnou cenu 2510 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46%. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Kratochvílovci.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46% naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46%
ONDJABA The Namibian Whiskey 0,7l 46%

2510 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart