Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Jedná se o guatemalský rum z panenského medu cukrové třtiny, který je destilován v destilační koloně a zraje systémem Solera v nadmořské výšce 2300 metrů. Během zrání je postupně uložen do nevypálených i vypálených sudů po bourbonu, do sudů po Oloroso sherry a po sherry Pedro Ximenez. V průběhu zrání je blendován se staršími rumy a výsledkem je rum neobyčejných kvalit o průměrném stáří 6 – 23 let.

Od svého prvního uvedení na International Rum festival v roce 1998 až do roku 2002 získával rum Zacapa Centenario 23 pravidelně 1. místo v kategorii superprémiových rumů. Následně byl oceněn Platinovou medailí a byl uveden do Síně Slávy této prestižní světové soutěže. Stal se tak neoficiálním měřítkem kvality pro superprémiové rumy. Výsledek snoubení mayské kultury, unikátního výrobního procesu, a mistrovské práce master blenderky Loreny Vasquez, můžete dnes ocenit i Vy, nebo Vaši blízcí.

Recenze a hodnocení Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l

Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l od Ron Zacapa

⭐️ Lze považovat Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l od Ron Zacapa?
Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l se obvykle prodává za průměrnou cenu 1499,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l
Ron Zacapa Centenario 23 40% 1l

1499 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart