Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l

1550 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Se svým tátou zkušeným palírníkem destiluje David Gölles whisky v jejich rodinné palírně Manufaktur Gölles od roku 2003. Vždy jim záleželo na tom, aby zpracovávali především odrůdy obilí, které rostou na polích regionu Riegersburgu. Protože se nejedná o oblast, kde se pěstuje ječmen, bylo jim od začátku jasné, že jejich cesta nepovede směrem k jednosladové whiskey, ale že se svou rozmanitostí surovin přiblíží spíše bourbon whiskey. Destilovali kukuřici, žito, špaldu, ječmen, pšenici, ale také oves, pohanku a proso. V posledních několika letech již převzal otěže destilace whisky David sám. Nyní si vybírá své oblíbené suroviny a sudy jako palírník i jako blender. Hra s různými sudy je podstatnou součástí jeho práce. V současnosti má ve sklepích přes 40 různých typů sudů a stále přibývají nové. Není nic, co by ho nezaujalo, a stojí mu zato všechno vyzkoušet. Kromě klasických dubových sudů z Francie, Ameriky, Rakouska nebo Balkánu jsou to také sudy po sherry, portském víně a různé…

Recenze a hodnocení Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l

Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l od Ruotker's představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l je bezpochyby perla v portfoliu Ruotker's.

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l od Ruotker's

⭐️ Lze považovat Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l od Ruotker's?
Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 1550 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l
Ruotker's Wilhelm III. 46,0% 0,7 l

1550 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart