Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l

899 

Obsah alkoholu

SKU: 2227 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Rum Sérum Ancon 10Y je absolutní novinka ve světě rumů na českém trhu. Cukrová třtina pro rumy Sérum se pěstuje v údolí Pesé v provincii Herrera, v oblasti, která má optimální klimatické podmínky pro její pěstování.Cukrová třtina je sklizena a rozdrcena na cukrovou šťávu. Sérum Ancon se destiluje z čerstvě koncentrované cukrové šťávy. 

Chuť tohoto rumu je plná, připomínající černou kávu, kandované pomeranče, mandle, tmavou čokoládou, pepř a vanilku. Krásně zakulacená.

Bylo to roku 1914, kdy vplula do Panamského průplavu první loď jménem Ancon. Tato světová událost se neobešla bez účasti tehdy nejvlivnějších politiků a obchodníků a to nejen z Panamy, a tak místní obyvatelé darovali na oslavu několik vzácných starých soudků ryzího Sérumu, které měli schovány pro mimořádné příležitosti. Posádka parníku Ancon i cestující byli tímto starým tekutým „talismanem“ uchváceni a začali jej nazývat podle této slavné lodi, což se u místních obyvatel rychle ujalo. Od té doby se pro bezpečné proplutí Panamským průplavem symbolicky připíjelo rumem Sérum Ancon. Ovšem je to jenom legenda…

Vyrábí: SéRum

 

Recenze a hodnocení Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l

Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l od Sérum

⭐️ Lze považovat Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l od Sérum?
Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l se obvykle prodává za průměrnou cenu 899,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l
Sérum Ancon 10yo 40% 0,7l

899 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart