Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l

799 

Obsah alkoholu

SKU: 2254 Kategorie:
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Náhoda tomu chtěla a při inventuře léků, kterou doktor, plukovník Gorgas prováděl po svém předchůdci, objevil staré sudy s rumem a recept na výrobu jakési medicíny. Při podrobném prozkoumání zjistil, že z tohoto rumu si místní lidé vyráběli elixír, do kterého přidávali sušené ovoce a byliny. Tento „lék“ nazývali Sérum. Celým jménem William Craford Gorgas byl touto ryzí podobou tekutého pokladu velmi uchvácen, a tak ji až na jeden jediný sud spotřeboval celou sám. Palírna u města Pesé namíchala dle posledního exempláře směs těch nejlepších vyzrálých rumů. A jako poděkování za uzdravení celé oblasti Panamského průplavu a záchranu mnoha životů posílala palírna plukovníku Gorgasovi k narozeninám symbolicky soudek tohoto speciálního Sérumu, který byl označován jeho jménem. Ovšem je to jenom legenda…

Jak se Sérum Gorgas vyrábí? Cukrová třtina je sklizena a rozdrcena na cukrovou šťávu. Ta se po šetrném odpaření mění na cukrový sirup, nebo-li cukrový med. Trojnásobná krystalizace nakonec mění sirup v cukr, jehož vedlejším produktem je melasa (tekutina bohatá na velké množství vitamínů a minerálů). A právě melasa je základem pro Serum Gorgas, která dává rumu bohaté aroma a komplexní chuť.

Sérum Gorgas se vyznačuje především velmi bohatou a plnou chutí po marcipánu, koření a s lehkými náznaky medu a dubu. 

Vyrábí: SéRum

 

Recenze a hodnocení Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l

Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l od Sérum

⭐️ Lze považovat Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l od Sérum?
Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l se obvykle prodává za průměrnou cenu 799,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera PanAlfred.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l
Sérum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7l

799 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart