Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton)

775 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

V roce 1897 John Hopkins objevil jedinečné místo v srdci Speyside, ideální na výrobu mimořádně jemné whisky. Stavba lihovaru v strmé, zalesněné rokli při Granty Burn byla náročná. Avšak s bohatou čistou vodou a bohatými přírodními prvky této bujné oblasti Skotska to stálo za námahu. Lihovar, který se nacházel v strmém údolí s omezeným prostorem, musel být postaven svisle na třech úrovních s vrstvenými síťovými podlahami na sušení, pokud se měl vejít do úzkého prostoru. Charles C. Doig, světoznámý designér a inovátor, navrhl zcela nový tvar lihovaru. Doigovu ruku vidět i na střeše ve stylu pagody, která je stejná jako vrcholky stromů. Sám Doig vynalezl tento design, aby vytvořil rovnoměrné proudění vzduchu přes zrna, když se sušily. Stal se ikonickým symbolem tradičního přístupu. 120 let od destilace naší první kapky je Speyburn více než whisky.

Odvážné, světlé a plné charakteru, naše jednosladové whisky Speyside jsou stejně inspirativní pro nováčky, tak pro zkušené nadšence whisky a umožňují každému a všude vychutnat si krásnou jednoduchost Speyside. Dnes jsme hrdí na to, že symbolizují všechno zvláštní v tomto velkém regionu. Na oslavu Speyside v současnosti nabízíme celou řadu whisky. Bez ohledu na to, která nabídka Speyburn je vybrána, můžete očekávat, že si vychutnáte klasickou chuť Speyside v každé hře. Koneckonců, Speyburn je Speyside.

Speyburn 10YO single malt whisky získala zlatou medaili na světové soutěži World Spirits Competition v San Francisku v roce 2006. Do roku 2008 byla na trhu jako jediný produkt značky Speyburn. Od té doby se jejich nabídka rozšířila, ale Speyburn 10 Y.O. si stále zachovává své místo vynikající klasiky této značky. V procesu výroby se používají americké dubové exbourbon sudy a a sudy po sherry.

zlatojantarovou barvu s poměrně citrusovou a aromatickou vůní. Chuť je lahodná, neujdou vám tóny sladovnického ječmene a sladkost obilí s tóny sladkosti, araku, sladového extraktu a anýzu s náznaky něčeho bylinného a dotykem kouře. Závěr je poměrně dlouhý, s množstvím ječmene a karamelek.

Recenze a hodnocení Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton)

Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) od Speyburn Distillery

⭐️ Lze považovat Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) od Speyburn Distillery?
Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) se obvykle prodává za průměrnou cenu 775,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton)
Speyburn 10YO 46% 1,0L (karton)

775 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart