Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton)

610 

Obsah alkoholu

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

V roce 1897 John Hopkins objevil jedinečné místo v srdci Speyside, ideální na výrobu mimořádně jemné whisky. Stavba lihovaru v strmé, zalesněné rokli při Granty Burn byla náročná. Avšak s bohatou čistou vodou a bohatými přírodními prvky této bujné oblasti Skotska to stálo za námahu. Lihovar, který se nacházel v strmém údolí s omezeným prostorem, musel být postaven svisle na třech úrovních s vrstvenými síťovými podlahami na sušení, pokud se měl vejít do úzkého prostoru. Charles C. Doig, světoznámý designér a inovátor, navrhl zcela nový tvar lihovaru. Doigovu ruku vidět i na střeše ve stylu pagody, která je stejná jako vrcholky stromů. Sám Doig vynalezl tento design, aby vytvořil rovnoměrné proudění vzduchu přes zrna, když se sušily. Stal se ikonickým symbolem tradičního přístupu. 120 let od destilace naší první kapky je Speyburn více než whisky.

Odvážné, světlé a plné charakteru, naše jednosladové whisky Speyside jsou stejně inspirativní pro nováčky, tak pro zkušené nadšence whisky a umožňují každému a všude vychutnat si krásnou jednoduchost Speyside. Dnes jsme hrdí na to, že symbolizují všechno zvláštní v tomto velkém regionu. Na oslavu Speyside v současnosti nabízíme celou řadu whisky. Bez ohledu na to, která nabídka Speyburn je vybrána, můžete očekávat, že si vychutnáte klasickou chuť Speyside v každé hře. Koneckonců, Speyburn je Speyside.

Speyburn Bradan Orach je klasická skotská single malt whisky. Dozrává výlučně v amerických ex-bourbon sudech. Výcvikovým centrem Orach znamená v gaelštině “zlatý losos”. Tato whisky byla pojmenována na počest světového rybolovu lososů na řece Spey. Tato oblast je charakteristická vynikající čistou vodou z pramene The Granty Burn, která se využívá při výrobě této kvalitní skotské whisky.

Má zlato-jantarovou barvu. Její aroma vyniká vanilkou, zelenými jablky, ovocnými sady, květy, pepřem, citronem, medem a hořkou čokoládou. Chuť je krémová a ovocná, s tóny koření, hořké čokolády, vanilky, medu a dubu.
Závěr je dlouhý a kořenitý s náznaky dubu.

Recenze a hodnocení Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton)

Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) představuje výjimečný alkohol, jehož bohatý profil oslovuje všechny příznivce kvalitních destilátů. S příslibem nezapomenutelného zážitku, tento alkohol nabízí harmonii chutí a vůní. Bez ohledu na to, zda preferujete whisky, rum, nebo jiný destilát, Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) zaručuje výjimečnou kvalitu a originalitu. Vyzkoušejte Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) a objevte nevšední svět kvalitního pití. Cheers! 🥃

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) od Speyburn Distillery

⭐️ Lze považovat Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) od Speyburn Distillery?
Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) se obvykle prodává za průměrnou cenu 610,00 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton). Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera DrinkCentrum.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton) naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton)
Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (karton)

610 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart