Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l

3660 

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

A. H. Riise Non Plus Ultra (v kartonu) Termín Non Plus Ultra pochází z herkulesových sloupů známých z románské mytologie, jako hranice světa postavená blízko Gibraltarského průlivu. Tento nápis měl varovat mořeplavce před pokračováním plavby do neznámého světa. V překladu Non Plus Ultra znamená "nic dalšího neexistuje". Jde tak o vhodný název pro ten nejlepší a nejstarší rum, který značka A.H.Riise nabízí. Non Plus Ultra je ručně míchaný hlavním destilérem, který také sám vybírá sudy do finálního blendu. Rum má krásně tmavě mahagonovou barvu s elegantní kořeněnou vůní s nádechem melasy, dubu, tabáku a pomeranče. Jeho chuť je bohatá, dlouhá s ovocnou příchutí s nádechem cedru, vanilky, karamelu, višní a hořkého pomeranče. Non Plus Ultra je vyráběn v maximálním počtu 3000 lahví ročně. Don Papa Baroko Baroko ve staré filipínské tagalštině znamená nadšení a chuť k životu. A je to jedna z vlastností, kterou zhmotňuje i stejnojmenná edice značky Don Papa. Don Papa je inspirován…

Recenze a hodnocení Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l

Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l od představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l je bezpochyby perla v portfoliu .

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l od

⭐️ Lze považovat Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l od ?
Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 3660 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l
Zvýhodněný set = A.H. Riise Non Plus Ultra + Don Papa Baroko + Demon's Share 12 Y.O. 41,0% 2,1 l

3660 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart