Becherovka Lemond 1l 20%

Přidejte svou recenzi
Přidat ke srovnání

Becherovka Lemond je osvěžující bylinkový likér s jemnou hořkostí a svěží citronovou příchutí, ideální na led nebo do koktejlů. Objevte jedinečný zážitek z každého doušku!

369 

Nejlepší cena na: alkohol.czalkohol.cz
KOUPIT NEJLEVNĚJI
Hlídat slevu
×
Upozorněte mě, až cena klesne
Nastavení upozornění na produkt: Becherovka Lemond 1l 20% - 369 Kč
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Značka:

Srovnání cen z více než 20 e-shopů — značka Jan Becher, kategorie Ovocný likér.

Naposledy aktualizováno 23. 9. 2026 1:46
Becherovka Lemond 1l 20%
Becherovka Lemond 1l 20%

Popis

Becherovka Lemond 1l 20% je výjimečný bylinkový likér, který se pyšní osvěžující citronovou příchutí. Tento likér, pocházející z tradice českého likérnictví, vás zaujme nejen svou vyváženou chutí, ale také jemnou hořkostí, která dodává každému doušku nezaměnitelný charakter. Becherovka Lemond je ideální volbou pro různé příležitosti – ať už se jedná o letní večerní posezení s přáteli, grilování na zahradě nebo oslavování významných událostí, tento likér vždy najde své místo.

Při servírování Becherovky Lemond doporučujeme podávat ji na ledu, což ještě více umocní její osvěžující vlastnosti. Můžete ji také použít jako základ pro různé koktejly, kde její jedinečná chuť skvěle doplní další ingredience. Skvěle se hodí k lehkým pokrmům, jako jsou saláty, ryby nebo drůbež, ale také k dezertům s ovocem, čímž vytvoříte harmonickou kombinaci chutí, která potěší vaše chuťové pohárky.

Pokud jde o senzoriku Becherovky Lemond, její barva je svěží a jasně zelená, což již na první pohled naznačuje její vitalitu a osvěžující povahu. Vůně tohoto likéru je intenzivní a citrusová, s jemnými bylinkovými tóny, které lákají k ochutnání. Jakmile se napijete, ucítíte na jazyku příjemnou harmonii mezi sladkostí citronu a jemnou hořkostí bylinek, které se v kombinaci rozvíjejí do příjemné dochuti. Tato komplexnost dělá z Becherovky Lemond skvělého společníka pro každou příležitost.

Becherovka Lemond 1l 20% je více než jen alkoholický nápoj; je to zážitek, který oživí vaše chvíle strávené s přáteli a rodinou. Objednejte si tento likér ještě dnes a objevte jeho kouzlo sami. Připravte se na to, že Becherovka Lemond se stane nedílnou součástí vašich oslav a příjemných večerů.

Kde koupit Becherovka Lemond 1l 20% nejlevněji

Becherovka Lemond 1l 20%
Becherovka Lemond 1l 20%
369 Kč
Alkohol.cz
Becherovka Lemond 20% 1 l (holá láhev)
Becherovka Lemond 20% 1 l (holá láhev)
395 Kč
4bar.cz
Becherovka Lemond 20% 1l
Becherovka Lemond 20% 1l
399 Kč
Panalfred.cz
Becherovka Lemond 20 % 1 l
Becherovka Lemond 20 % 1 l
430 Kč
Topalkohol.cz
Becherovka lemond 1l 20%
Becherovka lemond 1l 20%
431 Kč
Vinisto.cz

Vývoj ceny Becherovka Lemond 1l 20%

Nejvyšší cena
369 Kč Alkohol.cz
22. 5. 2026
Nejnižší cena
369 Kč Alkohol.cz
23. 9. 2026
Aktuální cena
369 Kč Alkohol.cz
22. 9. 2026
Zaznamenáno od 22. 5. 2026
Nastavit hlídání poklesu ceny
Hlídat cenu u produktu: Becherovka Lemond 1l 20% - 369 Kč
  • Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách.
  • Tento produkt je dostupný v obchodech: Alkohol, 4bar, Panalfred, Topalkohol, Vinisto.
  • V obchodě alkohol.cz můžete koupit Becherovka Lemond 1l 20% za 369 Kč , což je o 14% méně než cena v Vinisto (431 Kč).
  • Nejnižší cena produktu Becherovka lemond 1l 20% byla zaznamenána dne 23. 9. 2026 1:46.

Historie cen

-

Hodnocení (0)

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Becherovka Lemond 1l 20%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Celkem (0)
Porovnejte
0
Nákupní košík