La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023

Přidejte svou recenzi
Přidat ke srovnání

Objevte vzácný La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 z roku 2012, kde se snoubí bohatá chuť s historií. Tento unikátní rum je dostupný pouze v omezeném množství.

1499 

Nejlepší cena na: alkohol.czalkohol.cz
KOUPIT NEJLEVNĚJI
Hlídat slevu
×
Upozorněte mě, až cena klesne
Nastavení upozornění na produkt: La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023 - 1 499 Kč
Historie cen
×
Historie cen proLa Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023
Nejnovější aktualizace:
  • 1 499 Kč - 17. 6. 2026
  • 1 888 Kč - 21. 1. 2026
Od: 21. 1. 2026
  • Nejvyšší cena: 1 888 Kč - 21. 1. 2026
  • Nejnižší cena: 1 499 Kč - 17. 6. 2026
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0

Srovnání cen z více než 20 e-shopů — značka La Maison du Rhum, kategorie Rumy a ochucené rumy.

Naposledy aktualizováno 22. 9. 2026 1:56
La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023
La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023

1499 

Popis

La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023 je unikátní rum, který vás zavede na cestu do srdce Panenských ostrovů. Tento limitovaný kousek, který byl vyroben pouze v 1216 lahvích, je opravdovým pokladem pro každého milovníka kvalitního alkoholu. Jeho cena 1888 CZK odráží nejen jeho exkluzivitu, ale také výjimečnou kvalitu a bohatou chuť, kterou oceníte při každém doušku.

Tento rum se skvěle hodí pro speciální příležitosti, jako jsou oslavy narozenin, výročí nebo jakékoli jiné nezapomenutelné chvíle. Abychom si plně vychutnali jeho jedinečnost, doporučuje se servírovat ho při pokojové teplotě v degustační sklenici, kde se plně rozvine jeho aroma. La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 je ideální pro párování s jemnými pokrmy, jako jsou mořské plody nebo delikátní sýry, které podtrhnou jeho komplexní chuťový profil.

Pokud jde o senzoriku, La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 vás oslní svou hlubokou, jantarovou barvou, která slibuje bohaté zážitky. Při prvním přivonění ucítíte příjemné tóny tropického ovoce, jako jsou mango a ananas, které se mísí s jemnými nuancemi vanilky a koření. Chuť je velice komplexní; na patře se rozvinou sladké akcenty zralého ovoce, které přecházejí do kořeněných podtónů dřeva, čímž vzniká harmonický zážitek, který vás pohltí a nenechá na pochybách o jeho kvalitě.

La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 je nejenom skvělým alkoholem, ale také uměleckým dílem, které oceníte vy i vaši přátelé. Pokud hledáte opravdový rum, který vám nabídne nezapomenutelný zážitek, neváhejte a pořiďte si tento vzácný klenot. Nenechte si ujít příležitost ochutnat něco výjimečného, co vám přiblíží atmosféru Panenských ostrovů.

Kde koupit La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023 nejlevněji

La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023
La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023
1 499 Kč
Alkohol.cz

Vývoj ceny La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023

Nejvyšší cena
1 499 Kč Alkohol.cz
17. 6. 2026
Nejnižší cena
1 499 Kč Alkohol.cz
22. 9. 2026
Aktuální cena
1 499 Kč Alkohol.cz
21. 9. 2026
Zaznamenáno od 17. 6. 2026
Nastavit hlídání poklesu ceny
Hlídat cenu u produktu: La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023 - 1 499 Kč

Historie cen

Historie cen proLa Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023
Nejnovější aktualizace:
  • 1 499 Kč - 17. 6. 2026
  • 1 888 Kč - 21. 1. 2026
Od: 21. 1. 2026
  • Nejvyšší cena: 1 888 Kč - 21. 1. 2026
  • Nejnižší cena: 1 499 Kč - 17. 6. 2026

Hodnocení (0)

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “La Maison Du Rhum Iles Vierges No.6 2012 0,7l 47% GB / Rok lahvování 2023”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Celkem (0)
Porovnejte
0
Nákupní košík