Alkohol online – vyplatí se nakupovat lihoviny online?

Online prodej rok od roku zaznamenává nové rekordy. Možná ještě nejsme v čele online nakupování, ale tato forma nakupování oslovuje rok od roku více Čechů. Jedinečným sortimentem, který lze koupit online, jsou lihoviny. Koupili jste někdy lihoviny online? Pokud ne, podívejte se na řadu výhod nákupu lihovin online!

Největší výběr

První, velmi jasnou výhodou je možnost výběru, kterou online obchody s alkoholem nabízejí. Kromě zboží, které najdete v místním obchodě s alkoholem nebo na oblíbeném trhu, jsou online lihoviny především sofistikované likéry ze všech koutů světa. Originální whisky, luxusní koňak z limitované edice, červené víno dovezené z daleké země nebo třeba řemeslné pivo, které se ve vašem okolí těžko shání? Objednáním lihovin online se můžete trochu vymanit z rutiny a podniknout zajímavou mezinárodní cestu po světových lihovinách. Je to také skvělá příležitost pořídit si bílého havrana – skutečný klenot pro sběratele a milovníky kvalitních lihovin. Za dárek jako žádný jiný!

Jak je to s doručením?

Upřímně přiznávám, že před prvním nákupem alkoholu online jsem se nejvíce obával doručení. Koneckonců, není to málo peněz za dobrou značku alkoholu, ale… ve skleněné nádobě! Před očima se mi objevily scény, které někteří z nás dobře znají a v nichž kurýři slavných firem bezohledně rozhazují balíky po celém dodávkovém voze. Dovolte nám, abychom vás uklidnili – lihoviny si můžete objednat online, doručení je bezpečné a dokonale zabezpečené. Většina internetových obchodů s lihovinami spolupracuje se spolehlivými doručovacími společnostmi a podmínkou této spolupráce je pečlivé doručení skleněného obsahu balíčku do rukou zákazníka.

Ptáte se – a co cena? Vyplatí se nakupovat lihoviny online po jednotlivých lahvích? Náklady na doručení se mohou zdát zbytečně drahé, ale podívejme se na to jinak… Když hledáme výjimečnou jakost bílého vína, whisky, rumu nebo kraftového piva, nebudeme muset někam jet autem nebo veřejnou dopravou? Náklady na takovou cestu do dobře zásobeného obchodu s alkoholem se zvyšují, pokud jsme obyvateli malého města nebo vesnice. Pak je doručení alkoholu zakoupeného online nejen pohodlné, ale i včetně nákladů na doručení poměrně výhodné.

Velkoobchod s alkoholem – ceník s ohledem na speciální akce

Velmi zajímavou nabídkou, kterou nabízí internetový obchod s alkoholem, je možnost nákupu alkoholu ve velkém s doručením na zadanou adresu. To je neuvěřitelně výhodná možnost, když potřebujete například svatební vodku nebo pivo na velkou speciální akci. Lihoviny zakoupené ve velkém jsou samozřejmě mnohem levnější než v maloobchodě. Velkou výhodou je také doručení alkoholu objednaného online na uvedenou adresu v předem dohodnutý den. Pohodlné, že?

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart