Beluga – Klenot mezi vodkami

Málokterý národ je s vodkou spojen tak jako Rusové. Když se řekne Rusko, musí se nám vybavit také vodka. Od dob carevny Kateřiny Veliké je křišťálová čistota ruské vodky přirovnávána k diamantu.

Beluga představuje mistrovské dílo ve výrobě vodky. Technologický postup je zvláštní a složitý. Na rozdíl od jiných obilných destilátů, které vyžadují chemické enzymatické přísady, probíhá přirozeným způsobem kvašení.

Základem každé vodky této značky je artézská voda (podzemní minerální pramen, který vyvěrá samovolně) a speciální slad. Ruské vodky jsou velmi oblíbené a kvalitní a značka Beluga je jedničkou.

Beluga není jen vodka, ale exkluzivní produkt designérů, vyráběný výhradně ručně podle jejich jedinečné receptury. Nevyrábí se sériově, jeho množství je přísně omezeno.

Receptura tohoto nápoje je jedinečná a složitá. Základem vodky je sladový alkohol a čistá voda pod tlakem, která pochází ze sibiřských pramenů. Technologický proces trvá přibližně měsíc a vyžaduje velké množství ruční práce. Zahrnuje několik fází: destilaci, filtraci, ekvilibraci, rafinaci a “zrání” produktu v přesně stanovené délce. Po každém cyklu se vodka uloží do klidu a odpočinku. Povinná je také šestidenní doba zpevňování/tvrdnutí.

Láhev vodky Beluga má strohý, ale přesto nádherný tvar s plným dnem z křišťálově čirého francouzského skla, které zdobí exkluzivní 3D kovový symbol velryby běluhy. Výrobek je uzavřen italskou zátkou “Camus”, zapečetěnou voskem a pečetí.

Tento exkluzivní produkt je nabízen v baleních o objemu 1,5 l, 1 l, 0,7 l a 0,05 l 40 % s označením Beluga, Beluga Gold Line, Beluga Transatlantic, Beluga AllureBeluga Celebration, Beluga Hunting Berry Bitter, Beluga Hunting Herbal Bitter. Výrobky se dodávají také v dárkovém balení nebo v koženém pouzdře, které může kromě kladívka obsahovat tři sklenice.

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart