Finlandia vodka 1l 40%

465 

Země

Obsah alkoholu

Objem

SKU: 7091 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Finlandia vodka patří mezi nejoblíbenější a nejznámější vodky světa. Tradice její výroby sahá do minulého století. Hlavní surovinou je šestiřadý ječmen zrající pod finským sluncem, které během léta neúnavně a nepřetržitě svítí po dobu 72 dní. Další složkou je průzračně čistá pramenitá ledovcová voda, která je filtrovaná ledovcovou morénou vytvořenou před mnoha tisíci lety. Všechny ingredience za dohledu zkušených mistrů destilérů procházejí více než 200 destilačními kroky. Výsledkem je brilantně čistá a jemná chuť, kterou si jednoduše zamilujete. Finlandia vodka je vítanou součástí mnoha osvěžujících koktejlů. Ale stejně dobře si ji vychutnáte jen na ledu, ať už sami, nebo s přáteli. Nesmíme opomenout i tradiční láhev, která svými liniemi připomíná ledovou tříšť.

Přirozený soulad s přírodou a ty nejlepší suroviny jsou klíčem k úspěchu

Tradice pravé finské vodky se píše od roku 1970. Společnost Altia vstoupila na trh a jen o pouhý rok později zazářila Finlandia vodka i na trzích ve Spojených státech amerických. Design tradiční Finlandia vodka láhve navrhl Tapio Wirkkala, který se inspiroval ledem a ledovou tříští.
Přirozený soulad s přírodou a ty nejlepší suroviny jsou klíčem k úspěchu

Věděli jste, že v létě ve Finsku slunce nezapadá po dobu 72 dní?

Slunce svítí i o půlnoci a díky tomu vytváří unikátní podmínky i pro pěstování mnoha surovin. Finlandia vodka je tvořená kombinací kvalitního finského ječmene a průzračné pramenité ledovcové vody, která je filtrovaná ledovcovou morénou vytvořenou před mnoha tisíci lety. Výsledkem je dokonale čistá a jemná chuť.
Věděli jste, že v létě ve Finsku slunce nezapadá po dobu 72 dní?

Tajemství poctivé destilace

Rmut z finského ječmene za pečlivého dohledu zkušených mistrů destilérů prochází více než 200 destilačními kroky. Tento proces trvá více než 50 hodin. Následně se přidá pramenitá ledovcová voda z Rajamäki, která je přírodně filtrovaná již zmíněnými ledovcovými morénami.
Tajemství poctivé destilace

Míchané koktejly vás osvěží a zlepší vám náladu

Neváhejte a odměňte se po náročném týdnu. Zkusit můžete třeba Finlandia Bloody Mary, Finlandia Espresso Martini, Finlandia Mango Breeze, Finlandia Coconut Crush, nebo jakékoli další koktejly, které vás zlákají jednotlivými přísadami, nebo oblíbenou chutí. Finlandia ale samozřejmě stejně dobře chutná i samotná s ledem.

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Finlandia vodka 1l 40%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Finlandia vodka 1l 40%
Finlandia vodka 1l 40%

465 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart