TOP 3: Lihoviny jako dárek pro gentlemana

Ochutnávání lihovin, zejména kvalitních, je spojeno s určitým obřadem. Dobrý destilát by se měl pít pouze ve správný čas a za správných podmínek, nutně s plným vědomím vůně, původu a historie alkoholu. Pokud máme mezi svými blízkými takového nadšence, určitě stojí za to uvažovat o alkoholu jako dárku při příští příležitosti. Aby byl dárek výjimečný, vyplatí se sáhnout po originálnějších předmětech. Jaký druh alkoholu osloví muže? Zde je náš seznam TOP 3.

Číslo 3 – Metaxa 7*

Při pohledu na tuto elegantní láhev se každému znalci rozzáří oči. Metaxa 7* je totiž špičkový destilát. Je ideální jako dárek díky nádhernému designu etikety a skutečnosti, že je na český trh distribuován v krásné zlaté krabičce.

Co se týče chuti, Metaxa 7* je zvláštní kombinací brandy a jemného muškátového vína. Výrobce se v přísně chráněné receptuře postaral o to, aby byly cítit aromatické tóny vanilky a okvětních lístků růží. Tajemstvím zůstává především směs bylin, kterými je Metaxa 7* kořeněna.

Je to rozhodně jedna z nejjemnějších věcí, kterou můžeme gentlemanovi dopřát, protože Metaxa se pije v malém množství a při zvláštních příležitostech.

Číslo 2 – Wild Turkey Bourbon

Mužný – to je nejlepší přídavné jméno, které popisuje bourbon této značky. Solidní vstupní víno, které je mezi znalci proslulé svou silou, charakterem a hloubkou dubového aroma. Více než 150 letá tradice lihoviny Wild Turkey, pocházející z Kentucky, je založena na kombinaci 6, 7 a 8letých destilátů ve správném poměru. Je to také lihovina s typickým obsahem alkoholu více než 50 %, která si však zachovává třídu a bohatost chuti. Bourbon Wild Turkey je rodinný recept předávaný z otce na syna. Dnes je Jimmy Russel strážcem tohoto jedinečného bourbonu s lehce medovou chutí a umění destilace od něj přebírá jeho syn Eddie.

Právě tento americký, jedinečný charakter, který tvoří nejen vynikající bourbon, ale také tematická etiketa a mimořádně zajímavá historie, dělá z Wild Turkey senzační dárkový destilát. Ochutnávka tohoto jantarově zbarveného nápoje v dobré společnosti vás na chvíli přenese do houpacího křesla někde na dřevěné verandě v Kentucky…..

Číslo 1 – Tequilla Sierra Reposado

Tento neokázalý návrh jsme vybrali jako číslo jedna, abychom trochu narušili stereotyp moderního gentlemana. Koneckonců, kdo říká, že muž na úrovni si čas od času rád neužije večírek se vším všudy, samozřejmě s jeho typickou elegancí? Alkoholický dárek v elektrizujícím stylu je Tequilla Sierra Reposado.

Originální nápoj, který se vyrábí v tradičních měděných kotlích a poté zraje téměř rok v dubových sudech, stojí za každou korunu, kterou za něj utratíte. Mexický temperament jistě rozbije poněkud klasický vkus pánů a vytvoří záminku ke společné zábavě. Vždyť kdo by si rád nedal tequilu se solí a citronem a přitom utužil přátelství a nechal za sebou každodenní stres? Vřele doporučujeme!

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart