Nejdražší rum na světě

Kolekce rumů Dictador Golden Cities se vyhlašuje jako potenciálně nejdražší soubor rumů v historii, s odhadovanou cenou až jedna miliarda dolarů.

M-CITY GOLDEN CITIES

Kolumbijská společnost Dictador nyní představuje projekt, kterým chce změnit pravidla hry v oblasti luxusních destilátů – M-City Golden Cities. Tato jedinečná kolekce je určena pro světově nejnáročnější klientelu, sběratele umění a ty, kteří ocení kvalitu karibského rumu. Každý z těchto význačných jednotlivců bude mít možnost navštívit destilerii v kolumbijském Cartageně a společně s master blenderem Hernanem Parrym vytvořit vlastní osobní směs z nejstarších zásob Dictador. Každý rum bude tak jedinečný jako jeho tvůrce.

ZLATÉ KARAFY

Pro tuto jedinečnou kolekci je nezbytné vytvořit exkluzivní karafy a obaly. Společnost Dictador se proto obrátila na jednoho z nejžádanějších současných umělců, Mariusze Warase. Jeho úkolem je zachytit osobnost každého klienta a vytvořit zlatou láhev s 24 karáty zlata, na které bude vyobrazeno město, které má pro daného jednotlivce osobní význam. Každá reliéfní podoba města bude originální a jedinečná, nikdy se nebude opakovat. Základní cena těchto zlatých láhví činí jeden milion dolarů, ale možnosti jsou téměř neomezené. Lze je zdobit diamanty, perlami a doplňovat vybranými motivy nebo dokonce použít unikátní materiály, jako jsou meteority nebo mamutovina.

KOLEKCE RUMŮ V HODNOTĚ MILIARDY DOLARŮ

Značka Dictador prostřednictvím své kolekce Dictador Golden Cities oslovuje osobnosti světa umění, sběratelství a rumového průmyslu. Touto odvážnou iniciativou mění perspektivu a postavení karibského rumu, přiblíživ ho k úrovni jiných prestižních alkoholických nápojů, jako jsou skotské whisky či francouzský koňak. Edice Dictador Golden Cities se stává mimořádnou investiční příležitostí pro dlouhodobé zhodnocení v oblasti prémiových destilátů, a několik láhví již našlo své majitele za průměrnou cenu 1,5 milionu dolarů. Tuto exkluzivitu umocňuje fakt, že jakmile celková hodnota edice dosáhne jedné miliardy dolarů, bude uzavřena natrvalo. Dictador Golden Cities je skutečně rezervován jen pro ty nejnáročnější investory a sběratele.

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart