Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l

680 

SKU: 2312 Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníPřidáno do seznamu přáníOdstraněno ze seznamu přání 0
Přidat ke srovnání

Chianti Classico Riserva se vyrábí pouze z těch nejzdařilejších ročníků a pochází z výběru těch nejlepších hroznů Sangiovese. Farmářský dům Casavecchia alla Piazza je v mapách z roku 1549 označen jako “místo Lionarda Buonarrotiho”, synovce slavného Michelangela. Ze zachované korespondence mezi strýcem a synovcem vyplývá, že statek koupil Michelangelo a že už v té době bylo zde vyráběné víno proslulé. Gabriele Buondonno a Valeria Sodano, neapolští zemědělci, koupili tento statek v roce 1988 a od té doby s velkým odhodláním a důsledností hospodaří na krásné malé farmě, ve vrchovině Chianti, napůl cesty mezi Florencií a Sienou. Tady uplatňují ekologické metody hospodaření při vyrobě kvalitních vín a disponují také ubytováním ve kterém můžete strávit krásnou dovolenou v kontaktu s přírodou, obklopeni lesy, vinicemi, olivovými háji a pastvinami. Od roku 1989 jsou pod pořadovým číslem 17 registrováni v jedné z prvních asociací italských ekologických výrobců “toskánské organizaci…

Recenze a hodnocení Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l

Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l od Buondonno představuje skvostný nápoj, který oslovuje všechny smysly. Jeho chuť vytváří harmonický zážitek pro milovníky kvalitních alkoholů. Výjimečná péče o detaily a kvalitní suroviny se odrážejí v každém doušku. Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l je bezpochyby perla v portfoliu Buondonno.

Cílová skupina:

Pro ty, kteří hledají nejlepší kombinaci vkusu a kvality, je Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l ideální volbou. Jeho rafinované vlastnosti potěší jak náročné znalce, tak i ty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.

Často kladené otázky k Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l od Buondonno

⭐️ Lze považovat Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l za investiční alkohol?
Ano, s ohledem na omezené množství Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l lahve by se dalo říci, že tento alkohol má investiční potenciál.

📈 Kolik obvykle stojí Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l od Buondonno?
Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l se obvykle prodává za průměrnou cenu 680 Kč. Myslíte si, že je to spravedlivá cena? Pokud ano, neváhejte a využijte tuto omezenou nabídku a zakupte si ji!

🔍 Je možné sehnat Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l ještě někde jinde k zakoupení?
Ano, lze zakoupit Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l. Můžete si jej pořídit prostřednictvím eshopu našeho partnera Warehouse1.cz za skvělou cenu.

Nemáte zájem o celou láhev? Podívejte se na miniatury alkoholu.

Více informací o Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l naleznete zde >>>

Novinky o Alkoholu, které nesmíte propásnout!

Speciální nabídky pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l
Buondonno Casavecchia alla Piazza Chianti Classico Riserva D.O.C.G. 15,0% 0,75 l

680 

Alkoholický
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart